• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  február 2012
  Po Ut St Št Pi So Ne
      mar »
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829  
 • Najnovšie

 • Meta


O antioxidantoch sa hovorí ako o ochrancoch zdravia i krásy. Sú ochranným štítom proti škodlivým voľným radikálom. Tých je v tele niekedy menej, inokedy viac, v každom prípade je ich mnoho a čo viac, spôsobujú poškodenie buniek a prisudzuje sa im vplyv na starnutie a vznik rôznych civilizačných chorôb. Ale nič nie je stratené!
Na pomoc si prizvite účinné antioxidanty – avšak pozor! Na záchranu pleti nemusí ich konzumácia prostredníctvom „superpotravín“ vždy stačiť. Keď príde na to, kam sa celý úžitok dostane, pleť príde na rad až ako posledná. Takže siahnite aj po antioxidantoch, ktoré pôsobia i zvonku. Takým bojovníkom je koenzým Q10. Možno ho užívať nielen vnútorne, ale aj vo forme kozmetiky, ktorej zloženie je o túto látku obohatené.
Q10 – ELIXÍR MLADOSTI

Koenzým Q10 je látka, bez ktorej nemôže žiadna živá bunka existovať. Je neoddeliteľnou súčasťou bunkového energetického metabolizmu, bez neho nedokážu bunky produkovať energiu potrebnú na rad aktivít prebiehajúcich vo vnútri tela.
Koenzým Q10 má hneď 2 funkcie: jednak je veľmi účinným antioxidantom a súčasne predstavuje najprirodzenejší spôsob, ako si doplniť zásoby energie v celom organizme.
Koenzým Q10 toho však dokáže oveľa viac – má tiež vplyv na krásu a zdravie pleti. I koža potrebuje dostatok tejto aktívnej látky, najmä na svoju regeneráciu a na zaistenie neustálej obnovy a regenerácie kožných buniek.
Kozmetické prípravky NIVEA obsahujú ošetrujúci komplex s biotechnologicky vyrábaným koenzýmom Q10 s pleti identickou štruktúrou. Výhradne pre značku NIVEA je vyrábaný v celosvetovo najčistejšej kvalite (>99,7 %).

Plne sa vstrebáva a funguje i v hlbších vrstvách pokožky, pri pravidelnej starostlivosti prípravky s koenzýmom Q10 stimulujú biologické funkcie kože, podporujú jej schopnosť regenerovať, predchádzajú starnutiu kože a redukujú vrásky.
ZMIZÍK NA VRÁSKY
Hoci obľuba prípravkov NIVEA s obsahom koenzýmu Q10 na celom svete vďaka svojej účinnosti neustále stúpa, spoločnosť Beiersdorf  stále vyvíja ďalšie, ešte účinnejšie zloženie. Na trh teraz uvádza krémy s koenzýmom Q10, ktorých zloženie je obohatené o kreatín. Nová ingrediencia zvyšuje účinnosť prípravkov tým, že optimalizuje pozitívne
účinky koenzýmu Q10, navyše funguje ako akýsi katalyzátor, ktorý zrýchľuje proces uvoľňovania energie v pleťových bunkách.
Nové zloženie znižuje príznaky únavy pleti a účinnejšie redukuje vrásky.
Kreatín je mikropeptid, ktorý sa prirodzene vyskytuje v každej bunke nášho tela. Je nevyhnutný pre správnu funkciu buniek a pre činnosť regeneračných a ochranných systémov. Kreatín hrá dôležitú úlohu pri zaisťovaní zdravej štruktúry pleti – stimuluje tvorbu kolagénu. Kolagén tvorí približne 80 % našej pleti, dáva jej štruktúru a pomáha udržovať jej pevnosť.

NOVINKA

 

NIVEA VISAGE Zjemňujúci denný krém proti vráskam Q10 plus
Nemastné, rýchlo sa vstrebávajúce zloženie obohatené o pleti vlastný koenzým Q10 a po novom i o kreatín a o výťažky z rias, efektívne bojuje proti vráskam zvnútra, zjemňuje rozšírené póry a zvyšuje obsah pleti vlastného koenzýmu
a kreatínu. OF 15 a UVA fi ltre chránia pleť pred vznikom vrások spôsobených slnečným žiarením. Pri pravidelnom používaní sú vrásky viditeľne redukované
a póry jemnejšie. Pleť je zjednotená a vyzerá mladšia. Špeciálne vyvinuté pre potreby zmiešanej pleti.
50 ml • 11,68 €*

INOVÁCIA
NIVEA VISAGE Denný krém proti vráskam Q10 plus
Účinné zloženie s pleti vlastným koenzýmom Q10 a po novom i s kreatínom efektívne bojuje proti vráskam zvnútra a viditeľne ich redukuje. Zvýšený obsah hydratačných látok o 30 % lepšie uspokojuje náročné potreby suchej pleti. OF 15
a UVA filtre chránia pleť pred vznikom vrások spôsobených slnečným žiarením.
Zároveň zvyšuje obsah pleti vlastného koenzýmu Q10 a kreatínu a zanecháva pleť
intenzívne hydratovanú a vyhladenú.
Vhodný pre normálnu až suchú pleť.
50 ml • 11,68 €*

Strana: 1 2


Leave a Reply


*