• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  marec 2012
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « feb   apr »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  
 • Najnovšie

 • Meta


Spoločnosť BOSS Orange Fragrances uvádza limitovanú edíciu vôní BOSS Orange Man a BOSS Orange Woman na podporu projektu UNICEF ‘Schools for Africa‘, ktorý zabezpečí vzdelávanie detí
na Madagaskare a zlepší ich šance na krajšiu budúcnosť.

 

BOSS Orange Fragrances s potešením oznamuje ďalší krok v partnerskej spolupráci s organizáciou UNICEF na podporu projektu ‘Schools for Africa‘ (Školy pre Afriku, pozn. prekl.) uvedením nových limitovaných edícií vôní BOSS Orange Man a BOSS Orange Woman s označením ‘Today. To Help. Together.‘ (Dnes. Pomôcť. Spoločne., pozn. prekl.) Pripojte sa k nám v našom úsilí s cieľom zmeniť životy detí na Madagaskare, jednom z najchudobnejších afrických štátov. Od januára 2012 zaplatíme z nákupu každého výrobku nových limitovaných edícii jeden deň vzdelávania pre 50 zanedbaných malgašských detí a zabezpečíme im tak do života skorý prístup k vzdelaniu.

BOSS Orange Fragrances, spoločnosť, ktorá zastáva hodnoty ako optimizmus a spolupatričnosť, využíva všetky príležitosti pre vytvorenie lepšej budúcnosti. Sme oddaní partnerstvu s UNICEF, pretože nás spája túžba zlepšiť životy detí pomocou projektu ‘Schools for Africa‘. Úvodná dotácia spoločnosti BOSS Orange Fragrances už teraz pomáha organizácii UNICEF pri budovaní dynamickej a bezpečnej školskej infraštruktúry na Madagaskare. Limitované edície ‘Today. To Help. Together.‘ navyše podporia partnerskú víziu pomôcť zmeniť životy približne 60.000 malgašských detí poskytnutím kvalitného základného vzdelania. Umožnia im prístup do školy, vzdelávanie a zvýšia tak ich šance na krajšiu budúcnosť.

Strana: 1 2


Leave a Reply


*