• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  marec 2012
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « feb   apr »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  
 • Najnovšie

 • Meta


Vždy, keď si vyberáte riasenku, môžete sa rozhodnúť, či si kúpite tú, ktorá dokáže riasam pridať na objeme, alebo skôr tú s predlžujúcim efektom? Veď vašim riasam sluší tak väčší objem, ako i maximálne predĺženie. Nájsť riasenku, ktorá zvládne oboje, vravíte si pokaždé. Už nehľadajte a vyskúšajte riasenku Double Magic Mascara, s ktorou dosiahnete úžasné výsledky – získate až o 90% dlhšie riasy a 11x zväčšíte ich objem. Tajomstvo jej úspechu je v magickom dvojitom viečku, ktoré dokáže premeniť kefku, buď na vykresľujúcu kefku, alebo na hustejšiu kefku. Prvá zvládne krásne prečesať a nekonečne predĺžiť riasy a druhá im dodá objem a čiernu farbu jako uhol.

O kvalite novej riasenky Double Magic Mascara, ktorá zvládne predĺžiť riasy a zároveň zväčšiť ich objem sa predvedčila i topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová. Páčilo sa jej hlavne, že na miesto dvoch riaseniek si teraz vystačí s jednou. Vďaka tejto novej riasenke môže svojim riasam dopriať ako okúzľujúce predĺženie, tak i jedinečný objem.

Odborníci z vývojových laboratórií Dermacol vytvorili špeciálne dvojité viečko, ktoré dokáže premeniť kefku buď na vykresľujúcu kefku, alebo na hustejšiu kefku. Prvá zvládne krásne prečesať a nekonečne predĺžiť riasy a druhá im dodá objem a čiernu farbu ako uhol. Naviac dvojitá kefka vytvorí na riasach jednoliaty lesklý povrch a umožní aplikáciu niekoľkých vrstiev na seba bez zlepovania a žmolkov.

 

 5 NAJ riasenky DOUBLE MAGIC MASCARA

 

predĺži riasy až o 90%, prečeše ich a dokonale upraví

11x zväčší objem rias

špeciálne  dvojité viečko premení kefku buď na vykresľujúcu kefku, alebo na hustejšiu kefku

revolučná krémová textúra s panoramatickým efektom vytvorí na riasach jednoliaty lesklý povrch

možnosť nanesenia niekoľkých vrstiev na seba bez zlepovania a žmolkov

 Dermacol DOUBLE MAGIC MASCARA

Riasenka 2v1 pre extrémnu dĺžku a dramatický objem, 8,81 EUR

Túžite po dokonale nalíčených riasach podľa posledných trendov, ktoré upútajú hneď na prvý pohľad? Teraz si namiesto dvoch riaseniek  vystačíte s jednou a dosiahnete s ňou úžasné výsledky – získate o 90% dlhšie riasy a 11x zväčšíte ich objem. Tajomstvo jej úspechu je v magickom dvojitom viečku, ktoré dokáže premeniť kefku buď  na vykresľujúcu kefku, alebo na hustejšiu kefku. Prvá zvládne krásne prečesať a nekonečne predĺžiť riasy a druhá im dodá objem a čiernu farbu ako uhol. Naviac dvojitá kefka vytvorí na riasach jednoliaty lesklý povrch a umožní aplikáciu niekoľkých vrstiev na seba bez zlepovania a žmolkov. Táto unikátna riasenka sa môže pochváliť i jedinečným zložením obsahujúcim keratín, panthenol a vitamín E, ktoré riasam poskytujú výživu, hydratáciu, regeneráciu a ochranu.

K dostaniu v intenzívnej čiernej farbe.

Bez parabénov, alkoholu a parfumácie.

Dermacol odporúča: Zabezpečte riasam look podľa posledných trendov

1. krok – pre extrémne predĺženie rias použite vykresľujúcu kefku. Výborne nafarbí a predĺži i spodné riasy.

2. krok – pre dramatický objem zvýraznite riasy špeciálnou hustejšou kefkou, vhodnou predovšetkým na horné riasy.

 

 

 

 

 

 


Leave a Reply


*