• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Instagram

  Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  apríl 2012
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « mar   máj »
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30  
 • Najnovšie

 • Meta


Technológia s ľudskou tvárou? Presne tak, teraz je to možné so značkou FUNAI. Nový rad LED televízorov – Katana LC10, to sú nielen najnovšie technologické riešenia, ale aj precízne štíhla línia a módny dizajn.

 

Niekedy menej znamená viac!

Menej zbytočných a neužitočných funkcií a namiesto toho viac potešenia a pôžitku pri ovládaní a sledovaní. Nový rad LC10 je technológia s ľudskou tvárou. Japonskí technici vyšli v ústrety potrebám zákazníkov a odpovedali na otázku, čo je vlastne pri televízore to skutočne podstatné, a čo naopak vyvoláva obavy. Tak vznikol rad LC10, ktorý v sebe spája najvyššiu technológiu s intuitívnym ovládaním a za dostupnú cenu.

Práve takéto prvky majú odlíšiť FUNAI od ostatných, často technologicky preplnených prijímačov, ktoré nezriedka namiesto zábavy poskytujú len veľa „techno-stresu“.

 

Katana LC10 – všetko, čo od svojho televízora očakávate

Pre nový rad LC10 bol vyvinutý nový procesor, vďaka ktorému farby aj kvalita obrazu ideálne zobrazujú skutočnosť. Zásluhou nového procesora Clear Pix Performer sa podarilo znížiť spotrebu energie, bez toho by sa tým znížila kvalita obrazu. Za pozornosť stojí tiež široký zorný uhol, vysoký natívny kontrast (1000:1) a „anti-glare“ vrstva dovoľujúca sledovať televíziu aj v tých najslnečnejších miestnostiach. Vysoká energetická trieda znamená nižšie účty za elektrinu. Model 32FL532, ktorý sa na predajných pultoch objaví ako prvý, má vstavaný tuner DVB-T MPEG-2 / 4. Vďaka nemu nie je nutné kupovať ďalšie prístroje na príjem najkvalitnejšieho digitálneho signálu z pozemných vysielačov. Prístroj má dotykový ovládací panel, 2 HDMI vstupy a PC vstupy. Vysoké rozlíšenie WXGA (1366 × 768) dovoľuje sledovať televízne programy alebo filmy v HD kvalite. Z hľadiska užívateľa je veľmi užitočné USB nahrávanie s funkciou Timeshift (USB Rec), ktorá umožňuje nahrávať digitálne programy na USB pamäť s časovačom alebo časovým posunom. Túžbu vzbudzuje jednoduchý návod, intuitívnosť a ergonomické prehľadné diaľkové ovládanie.

 

Nový rad pre potechu oka

Nový rad FUNAI oživí každý interiér a vyhovie aj tomu najjemnejšiemu vkusu. Japonská jednoduchosť a minimalizmus našli svoj odraz v elegantnom tvare, ktorý je ľahký a útly ako nikdy predtým. Televízor má len 2 cm hrúbku. Klasická štíhla elegancia je nadčasová nielen v móde.

 

Japonská precíznosť, najnovšie technologické riešenia a ergonómia dokazujú, že značka FUNAI to sú tie najkvalitnejšie televízory vytvorené pre potešenie užívateľa. Uctením si viac ako šesťdesiatročnej tradície značky FUNAI je nepochybne výnimočný päťročný záručný systém a dvojročný program Žiadny mŕtvy pixel.

 

 

 


Leave a Reply


*