Aj vy ste sa zamilovali do španielskej značky Desigual? Vlajkovú predajňu nájdete v Auparku!

Španielska módna značka Desigual otvorila v Bratislave svoju vlajkovú predajňu na Slovensku.
Túto jedinečnú značku nájdete v nákupnom centre Aupark na ploche 400 m2. Novootvorený obchod je oproti rôznym e-shopom a multibrandom jediný a pravý Desigual koncept. Menšia originál predajňa je v nákupnom centre Eurovea (Bratislava).

Španielska módna značka Desigual otvorila v Bratislave svoju vlajkovú predajňu na Slovensku.
Túto jedinečnú značku nájdete v nákupnom centre Aupark na ploche 400 m2. Novootvorený obchod je oproti rôznym e-shopom a multibrandom jediný a pravý Desigual koncept. Menšia originál predajňa je v nákupnom centre Eurovea (Bratislava).
Značku Desigual založil v Španielsku v roku 1984 mladý študent Thomas Meyer. Dnes pôsobí v 72 krajinách sveta, v 200 obchodoch a nájdete ju aj v multibrandových predajniach, ktorých je viac ako 7000.
Desigual is not the same
Heslom značky Desigual je “Desigual is not the same” a Desigual je naozaj iný. Desigual vás dostane do sveta jedinečných farieb. Vyznačuje sa hravosťou, farebnosťou a unikátnosťou. Vo svojich kolekciách používa tie najkvalitnejšie materiály, jedinečné strihy a na každom produkte sa sústredí na najmenšie detaily. Napríklad rôzne výšivky len zdôrazňujú jej jedinečnosť a osobitosť. Desigual je pozitívna a veselá značka, ktorá toto posolstvo šíri svojimi modelmi a obchodmi. O tom sa nakoniec môžete presvedčiť  v Auparku.
Novootvorený obchod Desigual ponúka aktuálnu kolekciu jar/leto 2012, ktorej názov je NEW&GOOD a delí sa na množstvo línií. Predajňa Desigual v Auparku ponúka modely pre dámy, pánov i deti. Dizajn obchodu kladie prioritu na jednotlivé detaily. Hlavnú dekoráciu tvorí práve oblečenie, ktoré tvorí z každého kúta jedinečné a neopakovateľné miesto.
Kolekcia jar/leto 2012

Desigual preskakuje rutinu a stále hľadá nové výzvy. Iný uhol pohľadu bez straty podstaty. Kolekcia NEW&GOOD je ako závan čerstvého vzduchu, ktorý plní naše pľúca. Kolekcia pre dámy prináša až 479 rôznych modelov v šiestich líniách. Do tých sa jednoducho zamilujete.
Prvá rada má názov Desigual. Je o vyhýbaní sa rutine. Zábava, šťastie, pestré a pozitívne farby ju dokonale reprezentujú. Návrhy boli zjednodušené, aby poskytli ešte väčší dôraz na samotný odev.
Nežné pohlavie zaručene poteší aj rada Brazil, ktorá je o jasnejších a kontrastnejších farbách než kedykoľvek predtým. Zelená, žltá a tyrkysová sú kombinované tak, že podčiarkujú charakteristickú radosť príznačnú pre Desigual. Potlač kombinovaná s pruhmi a výšivkami – to je rada Brazil. Určite si všimnete akvarelové farby či neostré výtlačky.
Milujete Stredomorie? Rada Greece ním doslova dýcha. Modrá, biela a niektoré detaily v červenej nás dostanú do farebného a horúceho leta. Nechýbajú švajčiarske výšivky, pruhy a kvetiny.
Línia Night je inšpirovaná nocou. Tie letné doslova volajú do ulíc za zábavou. Čierna je absolútna kráľovná noci. K tomu priehľadnosť, čipka, tyl, úzky strih a odvážne nariasenie.
Cirque du Soleil je kolekcia, ktorá vychádza zo vzrušenia prostredníctvom tvorivosti a inovácie. Každý model má na sebe i logo Cirque du Soleil, ktorý slúži ako inšpirácia.
Rada z rúk známeho návrhára by Lacroix spája minulosť so súčastnosťou a vynalieza budúcnosť. Využíva na to geometrické vzory, pretavuje pruhy a grafické prvky do potlače, ktorá pripomína staré čalúnenie. Nechýba nádych romantizmu a atypický rozsah pastelových farieb.
Desigual má v aktuálnej kolekcii pre dámy až 83 kusov bielizne. Sú to extrémne sexy návrhy. Vyžaruje z nich neformálnosť a uvoľnenosť.
Kolekcia pre pánov obsahuje 216 modelov v piatich základných líniách. Osviežujúca a letná rada Desigual je pre najodvážnejších mužov. Plná kontrastných farieb, ktoré sa vždy točia okolo červenej. Nechýbajú ručne maľované kvetiny v akvarelových farbách.
Pre menej odvážnych pánov je kolekcia CRT. Aj v tomto prípade je ale dôležitá nekonvenčnosť pri
dodržaní hladkých, čistých línií.

Kolekcia džínsoviny Denim je bohatou kolekciou odtieňov a nových pohľadov, ktoré dopĺňajú rady CRT a DESIGUAL. Napríklad dvojitý pás so zipsom je nečakaným prekvapením.
Cirque du Soleil je aj u pánov nekončiacim vzrušením cez tvorivosť a inovácie v tejto jedinečnej kolekcii.
Rada by Lacroix z rúk známeho návrhára nechýba u pánov. Inšpirácia vychádza z orientálnej keramiky a čistým barokovým duchom. Pôsobí tak historicky a ceremoniálne.
Nesmieme zabudnúť na bielizeň a plavky. Tie sú v pánskej kolekcii jedinečné. Dominujú hravé farby a atraktívne vzory.
Desigual myslí aj na deti. V kolekcii NEW&GOOD nájdeme až 147 artiklov pre dievčatá i chlapcov. Pri nákupoch pre seba ľahko potešíte aj svoje ratolesti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.