La Redoute, francúzska móda na Slovensku

Najväčší online predajca módy v Európe, La Redoute, spája svoje aktivity so Stilagom (www.stilago.sk), aby priniesol francúzsku módu na Slovensko.

Ako poprednýinternetový obchod s módnym oblečením vo východnej Európeponúkne Stilagov kooperácii s La Redoute najširšiu online ponuku oblečenia na Slovensku. Vďaka svojej prítomnosti v deviatich krajinách je Stilago známe ako jeden z najväčších online obchodov s módou vo východnej Európe. Stránka privítala módnych nadšencov koncom roku 2010, pričom vysoký záujem slovenských milovníkov módy dopomohol k rýchlemu rastu na 130.000 členov.Stilago má v súčasnosti viac než 1.6 milióna členov z krajín, kde pôsobí a spadá pod manažment spoločnosti Studio Moderna FashionGroup so sídlom v Bratislave.

Online gigant francúzskej módy, La Redoute, je členom skupiny PPR, ktorá je jednou z najprestížnejších maloobchodných spoločností s luxusným tovarom vo Francúzsku. Skupina, ktorá vlastní aj značky ako Gucci, Yves-Saint- Lauren, SergioRossi a BottegaVeneta, vykázala za tretí kvartál 2011 tržby vo výške 3,9 miliardy Eur. Ako člen tejto skupiny je spoločnosť La Redoute známa pre svoju širokú ponuku oblečenia, ktorá pozostáva z viac než päťtisíc produktov v oblasti oblečenia pre ženy, mužov, deti a domácich potrieb.

Najväčší online predajca módy v Európe, La Redoute, spája svoje aktivity so Stilagom (www.stilago.sk), aby priniesol francúzsku módu na Slovensko.

Ako popredný internetový obchod s módnym oblečením vo východnej Európe ponúkne Stilagov kooperácii s La Redoute najširšiu online ponuku oblečenia na Slovensku. Vďaka svojej prítomnosti v deviatich krajinách je Stilago známe ako jeden z najväčších online obchodov s módou vo východnej Európe. Stránka privítala módnych nadšencov koncom roku 2010, pričom vysoký záujem slovenských milovníkov módy dopomohol k rýchlemu rastu na 130.000 členov. Stilago má v súčasnosti viac než 1.6 milióna členov z krajín, kde pôsobí a spadá pod manažment spoločnosti Studio Moderna FashionGroup so sídlom v Bratislave.

Online gigant francúzskej módy, La Redoute, je členom skupiny PPR, ktorá je jednou z najprestížnejších maloobchodných spoločností s luxusným tovarom vo Francúzsku. Skupina, ktorá vlastní aj značky ako Gucci, Yves-Saint- Lauren, SergioRossi a BottegaVeneta, vykázala za tretí kvartál 2011 tržby vo výške 3,9 miliardy Eur.  Ako člen tejto skupiny je spoločnosť La Redoute známa pre svoju širokú ponuku oblečenia, ktorá pozostáva z viac než päťtisíc produktov v oblasti oblečenia pre ženy, mužov, deti a domácich potrieb. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.