Letná súťaž s Nokiou!

Nokia mení svet smartphonov – prichádza s radom Lumia

V apríli tohto roka prišli na slovenský trh smartphony fínskeho výrobcu mobilných telefónov – Nokia Lumia 800 a 710. Nokia vsadila na operačný systém Windows Phone, ktorý odborníci označujú za najlepší mobilný operačný systém súčasnosti, čo potvrdzuje prestížne americké ocenenie „KnowYour Mobile Awards 2011“.

Nokia mení svet smartphonov – prichádza s radom Lumia

V apríli tohto roka prišli na slovenský trh smartphony fínskeho výrobcu mobilných telefónov  – Nokia Lumia 800 a 710. Nokia vsadila na operačný systém Windows Phone, ktorý odborníci označujú za najlepší mobilný operačný systém súčasnosti, čo potvrdzuje prestížne americké ocenenie „KnowYour Mobile Awards 2011“. Windows Phone boduje jednoduchým a svižným ovládaním, rýchlym rastom počtu dostupných aplikácií a vyriešeným ekosystémom pre vývojárov. Prioritou systému je bezpečnosť. Bez sociálnych aplikácií tak môže napríklad majiteľ telefónu zistiť jeho aktuálnu polohu a v prípade krádeže telefón vzdialene vymazať.

Nokia Lumia 800 – Funkcie v modernom dizajne

Nokia Lumia 800 s čistými líniami, s plynulými prechodmi, bez tlačidiel a so zaobleným sklom budí dojem, že sa všetko vznáša na povrchu displeja. Jej telo je tvorené jedným kusom polykarbonátu, vďaka čomu je nielen kompaktné, ale predovšetkým extrémne pevné. Ďalšou výhodou polykarbonátového tela je tiež skvelý príjem signálu. Do tela je vložený 3,7“ AMOLED ClearBlack displej so sklom GorillaGlass, vysoko odolným proti poškrabaniu. Nokia Lumia 800 je dostupná v čiernej, modrej, magenta a modernej bielej farbe.

http://www.nokia.com/sk-sk/produkty/phone/lumia800/

Nokia Lumia 710 – účelovo a šikovne stavaná

Dômyselne navrhnutá Nokia 710 prináša skúsenosť Lumia množstvu ľudí na celom svete a ponúka personalizáciu v podobe výmenných zadných krytov a tisícok aplikácií.S rovnakým 1,4 GHz procesorom, hardwarovou akceleráciou a grafickým čipom, aký ponúka Nokia Lumia 800, prináša Nokia Lumia 710 vysoký výkon za dostupnú cenu. Tak ako všetky produkty Nokia Lumia ponúka hlasovú navigáciu zadarmo s možnosťou stiahnutia máp do pamäte telefónu. Tá je dostupná v modeloch Lumia prostredníctvom aplikácie Nokia Autom, ktorá vás dovedie do cieľa po celom svete.

http://www.nokia.com/sk-sk/produkty/phone/lumia710/

Nokia Luia 610– Zostaňte v kontakte s priateľmi

Zatiaľ najmladší  a cenovo najdostupnejší člen Nokia Lumia rodiny prišiel na slovenský trh 1. júna. Nokia Lumia 610 zaujme mladších užívateľov, ktorí sa chcú zoznámiť s platformou Windows Phone. Umožňuje zostať v kontakte s priateľmi, poskytuje okamžitý prístup na sociálne siete a spojuje všetky kontaktné údaje ako telefón, e-mail, Facebook, Twitter a LinkedIn na jednom mieste. Zjednodušuje tiež surfovanie po webe prostredníctvom Internet Exploreru a prístup k hrám cez Xbox Live. Telefón sa dodáva spolu s aplikáciami Nokia Mapy, Nokia Autom a Nokia MHD, užívatelia si ho môžu ďalej personalizovať vďaka tisícom aplikácií dostupných na Windows Phone Marketplace.Je k dispozícii v bielej, tyrkysovej, purpurovej a v čiernej farbe.

http://www.nokia.com/sk-sk/produkty/phone/lumia61

Letná súťaž s Nokiou! Pripravili sme pre vás fantastickú letnú súťaž s Nokiou, výborný Nokia mobil môže byť váš už v lete, ak správne odpoviete na súťažnú otázku: Napíšte nám, čo je charakteristické pre mobilný telefón Nokia Lumia 800? Svoje maily posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do konca júna.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.