Denné tábory sú v lete to najlepšie pre deti aj rodičov!

Mnoho rodičov rieši cez prázdniny veľký problém – čo s deťmi? Denné letné tábory sú ideálnym riešením nielen pre rodičov, ale aj pre ich ratolesti. ŠANCATANCA ponúka zmysluplné vyplnenie voľného času škôlkarov aj školáčikov. ŠANCATANCA je nové, moderne zariadené štúdio s klimatizáciou, vybavené všetkými potrebnými pomôckami a možnosťou pohybu v prírode. Počas celého školského roka je v ŠancaTanca pripravený rozvrh plný rôznych cvičení, tanečných kurzov, a aktivít na rozvoj osobnosti nie len pre deti, ale aj pre dospelých. Okrem toho tu kvalifikované lektorky už niekoľko rokov pripravujú kurzy pre rodičov, mamičky s bábätkami či budúce mamičky.

Mnoho rodičov rieši cez prázdniny veľký problém – čo s deťmi? Denné letné tábory sú ideálnym riešením nielen pre rodičov, ale aj pre ich ratolesti. ŠANCATANCA ponúka zmysluplné vyplnenie voľného času škôlkarov aj školáčikov. ŠANCATANCA je nové, moderne zariadené štúdio s klimatizáciou, vybavené všetkými potrebnými pomôckami a možnosťou pohybu v prírode. Počas celého školského roka je v ŠancaTanca pripravený rozvrh plný rôznych cvičení, tanečných kurzov, a aktivít na rozvoj osobnosti nie len pre deti, ale aj pre dospelých. Okrem toho tu kvalifikované lektorky už niekoľko rokov pripravujú kurzy pre rodičov, mamičky s bábätkami či budúce mamičky. Bonusom veselých priestorov v Karlovej Vsi je aj pekné a bezpečné okolie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.