Spoločnosť Sony Mobile získala štyri ocenenia red dot za dizajn svojich produktov

Sony Mobile Communications (“Sony Mobile”) potvrdilo, že získalo štyri ocenenia red dot 2012 v kategórii Produktového dizajnu a navyše jedno čestné uznanie. Porota, zložená zo zahraničných expertov, vyhodnotila projekty na základe kľúčových kritérií, ktoré okrem iného zahŕňali mieru inovácie, ergonomické vlastnosti, životnosť a ekologickú zodpovednosť. Prezentácia ocenení prebiehala v nemeckom Essene 2. Júla.

  • Telefóny XperiaTM active a Xperia ion získali ocenenie za vysokú kvalitu a minimalistický dizajn
  • Príslušenstvo Smart Wireless Headset pro a SmartDock telefónu Xperia ion bolo ocenené za nenápadné prevedenie

a impozantnú funkčnosť

  • Telefón Xperia ray získal čestné uznanie za vzhľad a funkcie

 Sony Mobile Communications (“Sony Mobile”)   potvrdilo, že získalo štyri ocenenia red dot 2012 v kategórii Produktového dizajnu a navyše jedno čestné uznanie. Porota, zložená zo zahraničných expertov, vyhodnotila projekty na základe kľúčových kritérií, ktoré okrem iného zahŕňali mieru inovácie, ergonomické vlastnosti, životnosť a ekologickú zodpovednosť. Prezentácia ocenení prebiehala v nemeckom Essene  2. Júla.

„Dizajn je pre Sony Mobile zásadným východiskom filozofie vývoja produktov a tieto ocenenia sú dôkazom kvality dizajnu našich Xperia smartfónov a príslušenstva rady Smart Accessories, ktoré demonštrujú našu snahu ponúknuť zákazníkom bohatý zážitok z používania smartfónov, bez potreby obmedzovať sa v ich funkčnosti alebo dizajne,“  vysvetlila Jeanna Kimbré, riaditeľka Creative Product Design pre Sony Mobile Communication.

Ocenené produkty

Xperia active, Xperia ion, Smart Wireless Headset pro a SmartDock pre Xperia ion, získali ocenenie red dot v kategórii Produktového dizajnu a Xperia ray získala čestné uznanie. Význam ocenení demonštruje záväzok Sony Mobile poskytnúť štýlový, vysoko prepracovaný dizajn v rámci celého produktového portfólia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.