Predĺžte si letnú pohodu s hranolčekmi

Zorganizujte grilovačku. Doma s rodinou a priateľmi. Pohodlné riešenie – pod holým nebom, aj keď len na balkóne, v spoločnosti ľudí, s ktorými ste radi. So zložitým menu si hlavu nelámte. Stačí na gril hodiť fajnové mäsko a zemiakové mesiačiky Country Potatoes Sour Cream Style od McCain s príchuťou kyslej smotany a byliniek. Alebo pripravte 1.2.3 Hranolky VLNKY od McCain v rúre bez pridania oleja. Ich hravý tvar dodá chutnému jedlu ten správny šmrnc.

Nečakané prekvapenie

Aj vám sa zdá, že leto uteká rýchlejšie, ako by ste si priali? Zastavte ho! Že sa to nedá?

Choďte k vode. Vezmite deku, piknikový kôš a hor sa do prírody! Nemáte na to čas? Keď nejdete vy do prírody, nech príroda príde za vami! Zorganizujte grilovačku. Doma s rodinou a priateľmi. Pohodlné riešenie – pod holým nebom, aj keď len na balkóne, v spoločnosti ľudí, s ktorými ste radi. So zložitým menu si hlavu nelámte. Stačí na gril hodiť fajnové mäsko a zemiakové mesiačiky Country Potatoes Sour Cream Style od McCain s príchuťou kyslej smotany a byliniek. Alebo pripravte 1.2.3 Hranolky VLNKY od McCain v rúre bez pridania oleja. Ich hravý tvar dodá chutnému jedlu ten správny šmrnc.

 Nečakané prekvapenie

S hranolčekmi od McCain sa nemusíte báť, že svojich hostí nezaujmete. Skôr naopak, 1.2.3 Hranolky VLNKY od McCain sa dajú pripraviť jednoducho v rúre. Rovnomerne ich rozložte na plech a pečte 15 až 20 minút do zlatista, bez pridania ďalšieho oleja. Hravými vlnkami si získajú pozornosť fajnšmekrov. Nielenže lákavo vyzerajú, ale vďaka svojmu originálnemu tvaru sú ešte chrumkavejšie.

Servírovaním hranolčekov McCain ponúkate priateľom tú najlepšiu kvalitu. Neobsahujú žiadne konzervačné látky, len dve prírodné zložky – zemiaky a slnečnicový olej. Hlavná ingrediencia – zemiak, je plná vitamínov, minerálov a vlákniny. Tvorí priemerne 95 % hranolčeka pripraveného v rúre. Zmes kvalitných slnečnicových olejov je zas bohatá na nenasýtené mastné kyseliny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.