S IKEOU BUDETE VŽDY V SPRÁVNOM ŠTÝLE

VŽDY V SPRÁVNOM ŠTÝLE
Žiarivé farby, jemné pruhy, smotanové plátno, vzor ruží či plávajúce člny, to všetko ponúka IKEA vo svojom sortimente textilu, v ktorom si určite každý nájde to svoje. Na nasledu­júcich stranách vám ponúkame textílie rôznych štýlov, plus zopár tipov ako po­mocou textilu ušetriť peniaze i energiu.

NEPODCEŇUJTE SILU TEXTILU

Zastavte sa na chvíľu a predstavte si svet bez textilu. Žiadne mäkké osušky po voňa­vom kúpeli. Žiaden vankúš v náruči pri sledovaní strašidelného filmu. Žiadne detské pevnosti vyrobené z diek. Žiadne plachty vlajúce v letnom vánku. Žiadne vankúše na konci dlhého dňa.

Neznie to ako svet plný hebkosti a pohodlia, však? Tento rok v IKEA vzdávame hold textilu za to, že robí náš život pohodlnejším, útulnejším, veselším, kreatívnejším, osob­nejším a ľahším. Tento rok budeme textilu venovať väčšiu pozornosť. Textil je skvelý, pretože je cenovo dostupný, atraktívny a umožňuje rýchlu a ľahkú premenu domova. Osviežte pohovku vankúšom alebo dekou. Zmeňte závesy namiesto vymaľovania stien. Zmena môže byť rovnako rýchla a jednoduchá ako výmena posteľnej bielizne.

Prikryte sa dekou, nechajte sa inšpirovať a zdieľajte so svetom našu lásku k textilu!

HRAJTE SA S TEXTILOM

Skrášlite si obrus farbami alebo potiah­nite celý stôl či komodu peknou látkou. Ozdobte stoličky dekoratívnou stuhou. Zabaľte stoličku do kúskov látky. Ak raz začnete tvoriť pomocou textilu, nebu­dete vedieť prestať!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.