• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  august 2012
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « júl   sep »
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
 • Najnovšie

 • Meta


MEXX Pure for Him & MEXX Pure for Her:

nové vône pre vaše sebavedomie a bezstarostnosť

 Svieže, živé, iskrivé… MEXX predstavuje nový dvojičkový koncept vo vôňach MEXX Pure for Him a MEXX Pure for Her pre ľudí, ktorí si cenia prirodzenosť bez kompromisov.

MEXX Pure je výzvou užívať si slobodu, stáť si pevne za tým, čím ste, byť hrdí na svoje presvedčenie, myšlienky a zásady. Nová dvojica vôní MEXX Pure vám dodá sebavedomie odhaliť vaše pravé ja.

Tvárami nových vôní sa stal medzinárodne uznávaný hudobník James Blunt a ruská modelka Yuliya Snigir. „Teší ma, že môžem reprezentovať vône MEXX Pure,“ tvrdí James Blunt, „pretože tieto vône aj značka ako taká rezonujú s tým, kým som, s tým, že som prirodzený a úprimný sám k sebe.”

 

Vône MEXX Pure vyjadrujú to isté, čo najnovšie kolekcie MEXX Fashion určené ľuďom, ktorí vedia, čo chcú: jedinečným, možno trochu odlišným a špeciálnym.

VÔNE

MEXX Pure je o prirodzenosti. Preto každá z vôní obsahuje živé tóny, ktoré zvýrazňujú skutočný charakter prírodnými prvkami.

MEXX Pure for Him

Čo iné by vyjadrilo lepšie mužnú prirodzenosť ako vôňa, ktorá spája svieže tóny s hrejivými, zmyselnými akordmi.

Ponorte sa do povzbudzujúcich chladivých a korenistých tónov kardamómu a korenia, ktoré prechádzajú do srdca zo zelených paradajok a transparentného morského akordu. Hrejivý základ pozostáva z tónov drevín a machu, ktoré umocňujú dynamickú mužnosť a zmyselnosť tejto osviežujúcej drevitej vône. Nová interpretácia čistoty a sviežosti v podobe pánskej vône MEXX Pure for Him je ako výzva – autentická a pravá.

 

MEXX Pure for Her

Osviežujúca, optimistická a radostná vôňa evokuje pocit závoja zo zamatových kvetinových lupienkov v príjemnom a pokojnom prostredí komorného SPA.

Otvárajú ju ľahké tóny granátového jablka vedúce do nežného kvetinového srdca, ktoré pozostáva zo vzácnych kvietkov tiary a lotosu. Príjemný základ kombinuje hrejivý santal so sýtou vanilkou. Moderná kvetinová, ovocná a drevitá vôňa je pozvánkou k znovuobjaveniu čistoty.

Strana: 1 2


Leave a Reply


*