• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  september 2012
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « aug   okt »
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
 • Najnovšie

 • Meta


Milé dámy, ruku na srdce, aj vám sa stáva, že veľa vecí oželiete v domácnosti, ale z času na čas si jednoducho musíte dopriať troška luxusu? Nech sa páči, prinášame vám fantastickú novinku! Nový luxusný očný krém prispieva k tomu, že pleť sa správa ako o 15 rokov mladšia!

Spoločnosť Amway predstavuje svoj doteraz najpokročilejší výrobok proti starnutiu pre jemnú pleť okolo očí. Prírastok do kolekcie ARTISTRYTM Creme LuXury pomáha omladiť pokožku na úrovni buniek, zmierňuje poškodenie a ponúka komplexné výhody.

 

Nový očný krém je súčasťou kolekcie ARTISTRYTM Creme LuXury. Od roku 2008 už viac ako milión žien po celom svete vyskúšalo výhody transformácie pleti prostredníctvom luxusnej rady LuXury. Teraz poskytuje oblasti okolo očí komplexnú starostlivosť ARTISTRYTM Creme LuXury Očný krém postavený na rovnakej technológii. Obidva produkty sú výsledkom výskumu vedcov pracujúcich pre ARTISTRY, ktorí skúmajú starnutie pokožky.

 

Obidva produkty ARTISTRYTM Creme LuXury obsahujú vzácnu exkluzívnu zložku Cardiolipin, ktorá dokáže kožným bunkám dodať energiu. Receptúra ARTISTRYTM Creme LuXury Očného krému pomáha potlačovať tmavé kruhy pod očami, zvädnutú kožu, jemné vrásky, vejáriky a vráščitý povrch. Cardiolipin je vzácna ušľachtilá látka zo skupiny lipidov, ktorá je v jadre kožných buniek a dokáže doplňovať a obnovovať bunečnú energiu. Látka má takú silu, že dokáže pleť oživiť, povzbudiť a rýchlo dosiahnuť výsledky.

Pri vývoji ARTISTRYTM Creme LuXury a  ARTISTRYTM Creme LuXury Očného krému zmiešali vedci cardiolipin s tromi ďalšími prísadami: L-karnosin, ktorý pomáha povzbudzovať kožné bunky z vnútra, patentované roxisomy a patentovaný špenátový výťažok pomáhajúci opravovať DNA pleti, ktorú môžu poškodiť voľné radikály. Tieto sú generované, keď bunka vyrába energiu.

Výsledná technológia CellEffect využíva túto zmes k revitalizácii, povzbudeniu, korekciám a ochrane pokožky. Výsledkom je hladšia, pevnejšia a jasnejšia pleť. Klinické testy preukázali, že ošetrovaná pleť sa správa ako o 15 rokov mladšia.

V rámci receptúry ARTISTRYTM Creme LuXury Očného krému technológiu CellEffect dopĺňajú polyméry umožňujúce lepší liftingový účinok na ovisnutú pleť, čo sa obvykle prejavuje v hornej časti oblasti očí a prírodné výťažky, ktoré pleť vyhladzujú a hydratujú, čím potláčajú začervenanie, tmavé kruhy a jemné vrásky.

Krém je balený v kvalitnom atraktívnom obale a jeho nanášanie je neobyčajne príjemné. Bohatá krémová textúra ARTISTRYTM Creme LuXury Očného krému umožňuje rýchle vstrebávanie. Krém naviac nie je dráždivý a pokožka je potom hebkejšia a jemnejšia. Je možné ho tiež používať ako základ pre make-up.

 

 


Leave a Reply


*