• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  október 2012
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « sep   nov »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
 • Najnovšie

 • Meta


Vôbec prvá čierna parfumovaná voda v transparentnom flakóne

 

Okázalosť & Skaza

Láska & Bláznovstvo

Sláva & Zrada

Sila & Hnev

Sloboda & Posadnutosť

 

Prvá vôňa od Lady Gaga, ženy, ktorá nikdy neuznáva status quo a spochybňuje všetky existujúce priemyselné štandardy. Tam, kde bolo svetlo, prináša temnotu.  Tam, kde sa darilo, vyžaduje záhubu. Výsledkom je Lady Gaga Fame, okázalá, jemne kvetinová vôňa, ktorá má rovnako čiernu farbu ako duša slávy, pričom flakón vône je transparentný.

 

LADY GAGA FAME: KREATÍVNY TÍM

Vizionárska Lady Gaga, nazývaná ako „Mother Monster“, si vybrala kreatívny tím, aby zrodil jej prvú vôňu. Hlavné parfumér Richard Herpin v spolupráci s Honorine Blanc a Nathalie Lorson skombinovali vonné ingrediencie unikátnym spôsobom. Kreatívne tvorca Steven Klein bol požiadaný, aby pre túto vôňu stvoril neopakovateľnú reklamnú kampaň. Spoločne zhotovili víziu jasných i temných stránok, ktoré so sebou nesie sláva.

LADY GAGA FAME: Zakázaná VÔŇA

Parfém je zahalený v tme akord, ktorého základom je Belladonna [1] , jedovatá rastlina, ktorú používali posadnutej krásychtivé ženy už od 18. storočia. [2] Pálené kadidlo zahaľuje auru zakázaného ovocia a vytvára sladké, fatálne pokušenie.

Z týchto temnôt sa vôňa rozvíja do zmyselných akordov okázalosti, zmesi tečúceho medu, šafranu a marhuľového nektáru.

SVETLÉ akordy prinášajú veľkoleposť. Táto bohatá kvetinová poézie z drvenej tigrie orchidey a jazmínu sambakového stelesňuje nadčasovú krásu.

Strana: 1 2


Leave a Reply


*