• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  október 2012
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « sep   nov »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
 • Najnovšie

 • Meta


BOSS Nuit Pour Femme je sofistikovaná dámska novinka od spoločnosti BOSS Fragrances. Zvodná a príťažlivá vôňa je inšpirovaná najikonickejším symbolom ženskosti a štýlu – čiernymi minišatami, pričom v ženách rovnako podporuje presvedčivé sebavedomie. Moderná kompozícia kvetín a žiarivých vrchných tónov je dokonalým doplnkom čiernych minišiat, príťažlivým záverečným dotykom večerných príprav ženy, ktorý jej dodá istotu, že všetko spolu perfektne ladí.

Spoločnosť BOSS Fragrances má už vlastnú históriu úspešných moderných klasík. Ikonická vôňa BOSS. Bottled. sa od svojho uvedenia v roku 1998 hrdí predajom 70 miliónom flakónov a drží sa v svetovej desiatke najpredávanejších vôní. Jej nasledovníčka, pánska nočná vôňa BOSS Bottled. Night. uvedená v roku 2010 sa stala bestsellerom zo dňa na deň. Značka BOSS je teraz odhodlaná zopakovať tento úspech v novou dámskou vôňou BOSS Nuit Pour Femme.

 

Príbeh lásky… Blumarine Innamorata

Pre ženu, ktorá je zamilovaná a ktorej srdcom otriasajú vášnivé pocity. Tej, ktorá prežíva vzrušenie.

Módna návrhárka Anna Molinari, ktorá je sama stelesnením ženskosti, romantickosti a zmyselnosti, venuje pre túto ženu novú vôňu. Innamorata zachytáva kúzelné chvíle zaľúbenia a môže zastaviť čas.

Zaľúbenie prebehne za okamih. Spomienka naň trvá večne. Innamorata, jedinečná vôňa pre nezabudnuteľný dojem. Voňavé kvapky, ktoré vyvolajú pocit čistého vzrušenia zo zaľúbenia.

MARINA DE BOURBON PREDSTAVUJE DYNASTIE VAMP – VÔŇU PRE FEMME FATALE

Jedným z najväčších tajomstiev osudovej ženy je sen, ktorý ponúka.

Pôvab, nádherný pocit, gesto, slovo…

V mužovi, ktorého chce zviesť, prebúdza skutočnú túžbu.

Vyvoláva najhlbšie a najdivokejšie predstavy…

Zvodnosť je srdcom dizajnu flakónu aj vonkajšieho balenia vône. Mnohotvárny flakón hrá odtieňmi vášnivej červene, uzáver evokuje kráľovskú korunu. Pre kráľovnú zvodnosti a zmyselnosti…

Vonkajšie balenie zdobí horiace srdce ovenčené motívmi korunky. Stelesňuje všetko to, čo vôňa: lásku, túžbu, esenciu vášne.


Leave a Reply


*