• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  november 2012
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « okt   dec »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
 • Najnovšie

 • Meta


Radi cestujete a chceli by ste zažiť niečo výnimočné? Milujete relax, masáže a večer sa radi zabávate?  V tom prípade Spirit Hotel Thermal Spa v Sárvári je pre vás ako stvorený…

The Spirit Hotel Thermal Spa***** je najnovším päťhviezdičkovým hotelom v Maďarsku. Jeho budovu, obklopenú nádhernými lesmi, siedmimi jazerami a vzdialenú od centra iba 15 minút chôdze, uviedli do prevádzky na jar 2008. Hotel má svoj vlastný minerálny prameň, ktorý je starý 250 miliónov rokov a vyviera z hĺbky 1 056 metrov. Zásobuje všetkých 22 bazénov v komplexe s úctyhodnou plochou 10 000 m. Svojim hosťom ponúka 273 individuálne a elegantne zariadených izieb a apartmánov, ako aj veľké medicínsko-terapeutické centrum, ktoré je európskym unikátom.

Päťhviezdičkový Spirit Hotel Thermal Spa v meste Sárvár, jeden z najoriginálnejších hotelov Európy, otvoril svoje brány na jar roku 2008. Leží v bezprostrednej blízkosti lesov, na brehu siedmich jazier, v prostredí s najčistejším ovzduším Maďarska.

Ponúka neopakovateľné možnosti pre všetkých, ktorí sa chcú liečiť, osviežiť či omladiť.

Návštevníkov čaká niekoľko možností vyžitia pod holým nebom – jazdy na koni, tenis, rybárstvo, lesná turistika, golf.

Voda z prameňa lieči gynekologické problémy, zápalové ochorenia, poruchy pohybového ústrojenstva, reumatické ochorenia, pooperačné jazvy a športové úrazy. Liečivá voda Sárváru vyviera z vlastnej studne hotela. Pochádza z 250 miliónov rokov starého prameňa, ktorý vyviera z hĺbky 1 056 metrov pri teplote 46 stupňov Celzia. Je vynikajúca pre klasickú balneoterapiu, ako aj moderné fyzioterapie.

Hotel takisto ponúka wellness, termálne bazény a bazény s protiprúdom, ktoré sa plnia na dennej báze, zážitkové vodopády a rôzne perličkové kúpele. Kryté zážitkové kúpele, 25-metrová plaváreň vybavená špeciálnym systémom prenášania zvuku pod vodou, ako aj zážitkový bazén pod holým nebom i exkluzívne riešené kryté a vonkajšie termálne kúpele poskytujú možnosť dokonalého relaxu. Pohodlie a nerušený oddych rodín s malými deťmi zabezpečuje veselý detský bazén.

Ozajstná kuriozita hotela je turecký hammam a arabský rasul. Tieto dva orientálne varianty kúpeľovej kultúry sú v Maďarsku ojedinelé napriek tomu, že kultúra týchto národov sa niekoľkokrát stretla.

Hammam je turecký variant teplých suchých a mokrých parných kúpeľov s teplotou 50 stupňov Celzia, ktorý je spojený s masážou a exotickými vonnými esenciami.

Rasul je špeciálna kombinácia parného kúpeľa a balneoterapie. Po nanesení bahna na telo v špeciálne vyhrievanej miestnosti zábal uschne a potom sa pomaly zmasíruje z tela. Zvyšok sa odstráni simuláciou teplého dažďa. Potom nasleduje arómaterapia s bylinkami a ošetrujúcimi prostriedkami, vďaka čomu je pokožka mimoriadne jemná a hladká.

Zážitky dopĺňajú aj nezabudnuteľné chute. Okrem majstrovských kúskov medzinárodnej a maďarskej kuchyne, ponúka reštaurácia hotela širokú škálu chutných wellness a organických menu.

Hotel má pripravených 273 izieb – jednoposteľové, dvojposteľové a exkluzívne apartmány,

ktorých interiér je individuálne riešený.


Leave a Reply


*