• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  november 2012
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « okt   dec »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
 • Najnovšie

 • Meta


Novou tvárou vône CHLOÉ je fínska modelka Suvi KOPONEN

 

Coty Prestige, divízia spoločnosti Coty Inc., odhalila novú reklamnú kampaň vône Chloé, ktorá bola na trh uvedená v roku 2008. V srdci parfumu, ktorého tvorcom je Michel Almairac (zo spoločnosti Robertet), sa rozvíja moderná a iskrivá reinterpretace ruže. Táto vôňa okamžite zaznamenala globálny úspech a teraz patrí medzi svetové bestsellery.

 

Na oslavu päť rokov trvajúceho nepretržitého úspechu nafotil Fabien Baron novú reklamnú kampaň vystihujúcu pôvab a intuitívnu ženskosť Chloé. Na čiernobielom portréte zaujme prirodzená krása Suvi Koponen, zatiaľ čo jej úsmev a spontánnosť rozžiari TV spot.

Suvi Koponen prenikla do sveta módy v roku 2005 potom, čo vyhrala fínsku televíznu súťaž „Next Top Model“. Dnes patrí k najžiadanejším topmodelkám súčasnosti.

Jej nádherné telo, dlhé nohy, jej sviežosť a energia vás spontánne zvádza. Je jednoducho elegantná a dokonale zosobňuje ženskosť Chloé.

„Chloé bola vždy predstavovaná módnym domom ako značka vytvorená ženami pre ženy“, vyhlásila Suvi Koponen.

„Je to pre mňa skutočná radosť byť dnes tvárou ich ikonickej vône“.

„Medzi módou Chloé a vôňami, ktoré vyvíjame, existuje skutočná spojitosť. Chloé zaznamenala svetový úspech ihneď po svojom uvedení v roku 2008. Je pre nás teda samozrejmosťou, že sme ešte viac prepojili svet módy a vôní výberom Suvi, ktorá je tvárou módnej kolekcie Chloé pre jeseň / zimu 2012-13. Suvi je svieža, elegantná a ženská. Dokonale stelesňuje ženu Chloé „, povedal Françoise Mariez, Senior Vice President International European Marketing Licenses, Coty Prestige.

 


Leave a Reply


*