Sprievodca svetom sladkého i slaného pečenia od Dr.Oetker

Kniha Pečieme s láskou 8 ponúka 52 originálnych receptov, ktoré doposiaľ neboli nikde uverejnené. Zoradené sú v 4 podkapitolách: Rodinné oslavy, Veľká noc, Vianoce a Silvester. Všetky recepty boli starostlivo vyskúšané v Skúšobnej kuchyni Dr.Oetker, čo je zárukou, že pri dodržaní uvedeného postupu sa môžete tešiť na skvelý výsledok.

Kalendárny rok má 52 týždňov. V každom z nich nájdeme sviatočné príležitosti, ktoré stoja za oslavu – nielen tradičné narodeniny a meniny, ale aj špeciálne príležitosti, akými sú školácke vysvedčenie, narodenie bábätka či povýšenie v práci. Tieto príležitosti si priam pýtajú nejakú dobrotu, ktorá poteší maškrtné jazýčky celej rodiny. Dr.Oetker preto prináša už ôsmy diel svojej inšpiratívnej knihy Pečieme s láskou, ktorá je určená nielen vášnivým cukrárkam, ale aj začiatočníkom, ktorí sa s pečením ešte len zoznamujú. „Sladké i slané recepty na každý sviatočný deň“ ponúkajú 52 návodov, ako chutne osláviť každú výnimočnú chvíľu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.