Taťána Kuchařová je tvárou jesennej a zimnej kolekcie CCC

Topmodelka a Miss World z roku 2006 Taťána Kuchařová prišla do Bratislavy osobne predstaviť CCC topánky a kabelky. Na otázku, prečo sa stala tvárou značky CCC, odpovedala takto: „ CCC topánky sú veľmi trendy, je to mladistvá móda a už sa teším, že si nejaké vyberiem aj na Vianoce. Páčia sa mi takmer všetky dámske kabelky a čižmy na vysokom podpätku v predajni CCC,“ povedala modelka, ktorá je tvárou jesennej a zimnej kolekcie CCC a prišla tento týždeň do slovenskej metropoly medzi novinárov. „Dizajnéri, ktorí pracujú pre túto značku, vždy vychytajú tie najnovšie módne trendy,“ dodala. Takto zapózovala v predajni.

 

Topmodelka a Miss World z roku 2006 Taťána Kuchařová prišla do Bratislavy osobne predstaviť CCC topánky a kabelky.  Na otázku, prečo sa stala tvárou značky CCC, odpovedala takto: „ CCC topánky sú veľmi trendy, je to mladistvá móda a už sa teším, že si nejaké vyberiem aj na Vianoce. Páčia sa mi takmer všetky dámske kabelky a čižmy na vysokom podpätku v predajni CCC,“ povedala modelka, ktorá je tvárou jesennej a zimnej kolekcie CCC a prišla tento týždeň do slovenskej metropoly medzi novinárov. „Dizajnéri, ktorí pracujú pre túto značku, vždy vychytajú tie najnovšie módne trendy,“ dodala.  Takto zapózovala v predajni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.