ZIMNÉ DEKOR TRENDY

KOLEKCIA DEKOR:

Vianoce sa rýchlo blížia a my premýšľame, kde nakúpiť všetky darčeky. KiK so svojím rozmanitým výberom praktických a štýlových darčekov do domácnosti i do školy Vám nakupovanie uľahčí. Radosť pod stromčekom môžete urobiť jedinečným a krásnym obrazom, dievčatkám krabičkou na desiatu s Hello Kitty, školákom trendovým lesklým puzdrom na ceruzky a babičke napríklad elegantným rámčekom na fotky. Toto a oveľa viac zoženiete v širokom sortimente novej kolekcie KiK za výhodné ceny

KOLEKCIA DEKOR:

Vianoce sa rýchlo blížia a my premýšľame, kde nakúpiť všetky darčeky. KiK so svojím rozmanitým výberom praktických a štýlových darčekov do domácnosti i do školy Vám nakupovanie uľahčí. Radosť pod stromčekom môžete urobiť jedinečným a krásnym obrazom, dievčatkám krabičkou na desiatu s Hello Kitty, školákom trendovým lesklým puzdrom na ceruzky a babičke napríklad elegantným rámčekom na fotky. Toto a oveľa viac zoženiete v širokom sortimente novej kolekcie KiK za výhodné ceny. Deti určite ocenia aj ďalšie „vychytávky“, ako sú napríklad autíčka na diaľkové ovládanie, hrací kútik „opravára“ alebo všetko potrebné pre malú kozmetičku. Najväčším hitom sú však svetelné meče, s ktorými si zaiste poradí každý malý bojovník.

Mamičky, ktoré budú tento rok pripravovať štedrovečerné menu, poteší moderný riad neobyčajných tvarov a veľkostí. Vďaka nim bude naservírované jedlo naozaj slávnostné.

Aby vianočné chvíle pri stromčeku boli naozaj dokonalé je treba všetky darčeky predovšetkým krásne zabaliť. Ani v tejto neľahkej úlohe vás tento rok KiK nenechá v štichu. Všetkým, ktorí budú pomáhať Ježiškovi ponúka KiK vo svojej zimnej kolekcii široký sortiment papierových škatuliek mnohých farieb i veľkostí, vďaka ktorým bude balenie darčekov jedna radosť.

Prajeme Vám krásne Vianoce plné okúzľujúcich okamihov!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.