Pomáhajú liečiť

HARTMANN – RICO s.r.o.: Dvadsať rokov pre slovenských zákazníkov

Aj keď slovenská spoločnosť HARTMANN – RICO s.r.o. oslavuje dvadsať rokov, dátum narodenia značky HARTMANN siaha až do roku 1818. Hlboká tradícia a inovatívna mladosť zároveň – to sú hodnoty, ktoré dovoľujú spoločnosti napredovať a nezaspať na vavrínoch.

HARTMANN – RICO s.r.o.: Dvadsať rokov pre slovenských zákazníkov

Aj keď slovenská spoločnosť HARTMANN – RICO s.r.o. oslavuje dvadsať rokov, dátum narodenia značky HARTMANN siaha až do roku 1818. Hlboká tradícia a inovatívna mladosť zároveň – to sú hodnoty, ktoré dovoľujú spoločnosti napredovať a nezaspať na vavrínoch.

HARTMANN – RICO je súčasťou medzinárodnej skupiny PAUL HARTMANN A.G. so sídlom v nemeckom Heidenheime. Skupina HARTMANN má dlhodobo silnú pozíciu na medzinárodnom trhu so zdravotníckymi a hygienickými prostriedkami určenými na profesionálne i osobné použitie. V súčasnosti má skupina HARTMANN svoje predajné a výrobné organizácie celkom v 32 krajinách na všetkých piatich kontinentoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.