Ešte lepšie nákupy s MasterCard počas Dní Marianne

Spoločnosť MasterCard®, jednotka v inteligentných, pohodlných a bezpečných platbách, sa stala hlavným partnerom Dní Marianne na Slovensku. Uskutočnia sa od 13. do 15. septembra a nakupujúci sa môžu tešiť na zľavy v partnerských obchodoch do výšky až 50 %. Pri tejto príležitosti odštartovala 2. septembra několko aktivít: tento rok sa hlavne dámy môžu tešiť na novú facebookovú aplikáciu a súťaž s MasterCard, s ktorou sa nákupná horúčka rozbehne na plné obrátky. Súťaž potrvá až do 22. septembra.

Spoločnosť MasterCard®, jednotka v inteligentných, pohodlných a bezpečných platbách, sa stala hlavným partnerom Dní Marianne na Slovensku. Uskutočnia sa od 13. do 15. septembra a nakupujúci sa môžu tešiť na zľavy v partnerských obchodoch do výšky až 50 %. Pri tejto príležitosti odštartovala 2. septembra několko aktivít: tento rok sa hlavne dámy môžu tešiť na novú facebookovú aplikáciu a súťaž s MasterCard, s ktorou sa nákupná horúčka rozbehne na plné obrátky. Súťaž potrvá až do 22. septembra.

„Táto nová a špeciálna aplikácia je určená pre všetkých fanúšikov facebookovej stránky MasterCard, takže je pochopiteľne podmienená „lajkom“. Úlohou každého hráča je pochytať do nákupnej tašky logá značiek reprezentujúcich partnerov akcie Dní Marianne,“ hovorí Tereza Janková, marketingová riaditeľka MasterCard Europe pre Českú republiku a Slovensko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.