Značka AVON bola ocenená za kvalitu

Komisia expertov Brand Council programu Slovak Superbrands udelila spoločnosti AVON ocenenie Superbrands Award. Značka AVON sa tak opäť zaradila medzi najlepšie značky, ktoré sú príkladom pre iné firmy na slovenskom trhu, a ktoré by sa v budúcnosti rady rozvíjali, učili a dynamicky zlepšovali vo vytváraní imidžu svojej značky.

Komisia expertov Brand Council programu Slovak Superbrands  udelila spoločnosti AVON ocenenie Superbrands Award. Značka AVON sa tak opäť zaradila medzi najlepšie značky, ktoré  sú príkladom pre iné firmy na slovenskom trhu,  a ktoré  by sa v budúcnosti rady rozvíjali, učili a dynamicky zlepšovali vo vytváraní imidžu svojej značky.

,,Veríme, že cena, ktorú vyhrala naša značka, je pre našich zákazníkov opätovným  uistením, že AVON prináša inovatívne výrobky najvyššej kvality a účinnú konzistentnú marketingovú podporu,“ uviedla manažérka PR a reklamy spoločnosti AVON Alena Pytlíčková. ,,Ocenenie si veľmi vážime a je pre nás dôkazom, že AVON je kultová značka na kozmetickom trhu“, dodala.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.