Inšpirácie pre najžiarivejšiu noc v roku

Ples alebo bál sa môže premeniť na najčarovnejšiu a najžiarivejšiu noc v roku. Väčšina žien sa naň intenzívne pripravuje aspoň niekoľko dní vopred – hľadá dokonalé šaty, skúša ten najkrajší účes a vyberá najlepší make-up. V časoch urputných príprav však často zabúdame na dôležité detaily, medzi ktoré patrí aj správny výber doplnkov, ktoré vás spravia neprehliadnuteľnými. Gatta preto pripravila pre všetky dámy špeciálnu kolekciu lesklých pančuchových nohavíc vhodných na oslavu, ples alebo bál.

Ples alebo bál sa môže premeniť na najčarovnejšiu a najžiarivejšiu noc v roku. Väčšina žien sa naň intenzívne pripravuje aspoň niekoľko dní vopred – hľadá dokonalé šaty, skúša ten najkrajší účes a vyberá najlepší make-up. V časoch urputných príprav však často zabúdame na dôležité detaily, medzi ktoré patrí aj správny výber doplnkov, ktoré vás spravia neprehliadnuteľnými. Gatta preto pripravila pre všetky dámy špeciálnu kolekciu lesklých pančuchových nohavíc vhodných na oslavu, ples alebo bál. 

Obdobie plesovej sezóny je spájané s leskom, zábavou a  módou. Najmä ženy nenechávajú nič na náhodu a v dostatočnom predstihu plánujú, ako zažiariť. Flitre, trblietky či lesklé látky oživia váš outfit a budete sa cítiť výnimočne. Gatta popri svojom širokom spektre pančuchových nohavíc predstavila nové modely, ktoré dokonale doplnia vaše outfity.

Flitre a strieborné akcenty

Flitre sú stále v móde a preto nesmú chýbať ani v  Gatta kolekcii. Ozdobné ligotavé prvky boli vytvorené špeciálnou technológiou, vďaka čomu ostávajú pančuchové nohavice mäkké a príjemné na dotyk. K dispozícii sú v niekoľkých hrúbkach, vrátane 40 denových, v ktorých vám nebude zima ani počas zimných, chladných dní. V trblietavej Gatta kolekcii nájdete aj vzorované pančušky ozvláštnené o strieborné doplnky. Dokonalo oživia vaše klasické čierne minišaty a vytvoria dojem luxusu.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.