Trápi vás akné? La Roche-Posay ponúka riešenie

Značka La Roche-Posay, priekopník v oblasti starostlivosti o citlivú pleť s tendenciou k akné, uviedla v roku 2009 na trh jedinečný prípravok EFFACLAR DUO. Vďaka svojej výnimočnej účinnosti a vysokej tolerancii vyplývajúcej z hlbokej dermatologickej expertízy sa prípravok stal zásadným medzníkom v starostlivosti o aknóznu pleť odporúčanej dermatológmi a obľúbenej mladými aj dospelými spotrebiteľmi po celom svete.

Značka La Roche-Posay, priekopník v oblasti starostlivosti o citlivú pleť s tendenciou k akné, uviedla v roku 2009 na trh jedinečný prípravok EFFACLAR DUO. Vďaka svojej výnimočnej účinnosti a vysokej tolerancii vyplývajúcej z hlbokej dermatologickej expertízy sa prípravok stal zásadným medzníkom v starostlivosti  o aknóznu pleť odporúčanej dermatológmi a obľúbenej mladými aj dospelými spotrebiteľmi po celom svete.

Teraz, v roku 2014, ide La Roche-Posay ešte omnoho ďalej v porozumení následkov  nedokonalostí pleti a ich možnej prevencii. Zoznámte sa s účinnou zbraňou  v boji proti nedokonalostiam pleti a stopám po akné v podobe nového prípravku EFFACLAR DUO [+]. Revolučný prípravok na pleť s tendenciou k akné, ktorý redukuje vážne nedokonalosti pleti, pôsobí proti stopám po akné a predchádza ich vzniku, a to už 24 hodín po prvej aplikácii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.