KOLEKCIA NA PERY A NECHTY COLOUR RUSH OD RITA ORA

Je mladá. Energická. Neústupná. Talentovaná … Je všetko, o čom je Londýn!

Predstavujeme novú kolekciu na pery a nechty Colour Rush prostredníctvom novej londýnskej chic ambasadorky, ktorou je Rita Ora. Priprav sa na párty plnú FARIEB! Kolekcia na pery a nechty Colour Rush prináša explóziu energických, žiarivých farieb, ktoré reprezentujú skutočnú so hot, so cool osobnosť Rity Ory!

Priprav sa na zvýraznenie farby a dĺžky svojich nechtov s novými rýchloschnúcimi lakmi na nechty 60 Seconds Colour Rush. 8 pútavých odtieňov je rozdelené do 4 HOT a 4 COOL tónov, ktoré závisia od tvojej farebnej nálade! Týchto 8 rýchloschnúcich odtieňov bolo navrhnuté samotnou Ritou, ktorá ich tiež pomenovala! Oh áno, priprav sa na Lose Your Lingerie # 203 (ľadovo ružová), na tvoje Midnight Rendezvous # 613 (fialová), daj si dobrú Breakfast in Bed # 873 (ľadovo zelená) a Don´t Be Shy  # 323 (fuchsiová). Nezabudni, že speváčkin favorit je odtieň White Hot Love # 703, biely lak na nechty sa žiarivým perleťovým efektom. To nie je koniec! Celá rada lakov 60 Seconds má nový vzhľad! Image inšpirované pop artom nováčika Rity, nové laky 60 Seconds ťa vyzdvihnú medzi celebrity!

Zvýrazni svoje pery intenzívnym farebným balzamom Lasting Finish Colour Rush sa zábavným, dlhotrvajúcim jumbo štýlom, ktorý ti zaručí rýchlu a precíznu aplikáciu. Napumpujte svoje pery hydratáciou a FAREBNÝM adrenalínom! Skús Ritin provokatívne podpis červenými perami v odtieni The Redder The Better # 500. Párty začína práve tu, práve teraz! Priprav sa na Londýn. Priprav sa na párty … Colour Rush!

Kolekcia Colour Rush od Rity Ory pre Rimmel London. Tak hot, tak cool! Get the London look.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.