Milióny žiarivých odleskov vo vašich vlasoch – súťaž

Poznáte tri ženské zbrane, ktoré upútajú pozornosť okolia? Iskrivý pohľad, zvodná postava a žiarivý účes. Ak vám k dokonalosti chýba už len perfektný vzhľad vlasov a patríte k tým 43% žien, ktoré trápia nevýrazné pramene bez lesku, vyskúšajte nový rad Gliss Kur Million Gloss. Vďaka špeciálnej receptúre s koncentrovaným elixírom pre lesk preniká hlboko do štruktúry vlasov a obnovuje ju pomocou vlasu identických zložiek. Inovatívna technológia Shine-Lamination navyše dodá účesu dlhotrvajúci lesk s miliónmi žiarivých odleskov. Obalí vlasy neviditeľným filmom, ktorý ako zrkadlo odráža ich oslnivú krásu.

Poznáte tri ženské zbrane, ktoré upútajú pozornosť okolia? Iskrivý pohľad, zvodná postava a žiarivý účes. Ak vám k dokonalosti chýba už len perfektný vzhľad vlasov a patríte k tým 43% žien, ktoré trápia nevýrazné pramene bez lesku, vyskúšajte nový rad Gliss Kur Million Gloss. Vďaka špeciálnej receptúre s koncentrovaným elixírom pre lesk preniká hlboko do štruktúry vlasov a obnovuje ju pomocou vlasu identických zložiek. Inovatívna technológia Shine-Lamination navyše dodá účesu dlhotrvajúci lesk s miliónmi žiarivých odleskov. Obalí vlasy neviditeľným filmom, ktorý ako zrkadlo odráža ich oslnivú krásu.

Zdravý vlas má jemnú, hladkú a pružnú štruktúru, vďaka čomu vytvára prirodzený lesk. Naopak, poškodený vlas kvôli nerovnomernému a drsnému povrchu už nie je schopný dostatočne odrážať svetlo, a tým sa lesk z vlasov vytráca. No dostatočnou regeneráciou  môžete poškodeným vlasom stratený lesk prinavrátiť.

Nový rad Gliss Kur Million Gloss s inovatívnou technológiou Shine-Lamination poskytuje vlasom dlhotrvajúci lesk, ktorý ich chráni pred lámavosťou, uhladzuje ich a dodáva im milióny žiarivých odleskov. Komplex tekutého keratínu hĺbkovo regeneruje poškodenia a elixír pre lesk obalí každý vlas filmom podobným zrkadlu pre očarujúci lesk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.