Nechajte rozkvitnúť svoju krásu!

Neexistuje lepší spôsob, ako vyjadriť lásku a obdiv ženám vo vašom živote, ako ich obdarovať krásnymi kvetmi. A najvhodnejší čas je práve Medzinárodný deň žien. Na oslavu žien na celom svete, ktoré robia náš svet lepším, predstavujeme prekrásnu kolekciu You Dazzle, inšpirovanú žiarivými kvitnúcimi kvetmi frézie.

Neexistuje lepší spôsob, ako vyjadriť lásku a obdiv ženám vo vašom živote, ako ich obdarovať krásnymi kvetmi. A najvhodnejší čas je práve Medzinárodný deň žien. Na oslavu žien na celom svete, ktoré robia náš svet lepším, predstavujeme prekrásnu  kolekciu You Dazzle, inšpirovanú žiarivými kvitnúcimi kvetmi frézie.

Rovnako ako umenie, aj frézia má svoj význam odvodený z histórie, legiend a zo štýlu. Jemné kvety frézie s dlhými stonkami a elegantnými kvietkami symbolizujú pôvab a čaro. Sú vyjadrením priateľstva a ideálnym kvetom na darovanie. Príjemná vôňa frézie pozitívne pôsobí na ľudskú psychiku. Aromaterapeutické oleje z frézie dokonca priaznivo pomáhajú pri dýchacích i tráviacich problémoch.

Produkty na telo s veselou a dynamickou kvetinovou vôňou sú perfektným darčekom pre každú ženu. Nadýchnite sa a ponorte do voňavej kytice drobných nežných kvietkov. Doprajte sebe i každej žene, ktorú máte rady, nekonečné kvetinové fantázie. Zahaľte svoje ruky do voňavého závoja frézií. Hydratačný Krém na ruky You Dazzle vás okúzli voňavou  a jemnou starostlivosťou. Jemný Sprchovací krém You Dazzle s vyváženým PH  neobsahuje mydlo, bohato pení a zanechá pokožku fantasticky prevoňanú sviežou vôňou frézie. Pocit čistoty a sviežosti vám dopraje Mydlo You Dazzle.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.