KVETY PRE KRÁSU… (nielen) v deň venovaný ženám!

Vyberte si tie NAJ kúsky z aktuálnej jarnej kolekcie F&F. Kvitnú hojne a v rôznych podobách: čierno biele romantické ruže na šatách, alebo ich denimové verzie v podobe košieľ a džínsov, zaľúbené margarétky na svetríkoch, rôzne farebné kytice na bundičkách a sukniach, grafické vzory spojené s lúčnymi kvetmi na šatkách či menej nápadnejšie a drobné kvietky na kabelkách.

BundaŠatyV akejkoľvek podobe darované z lásky vždy potešia! Pripomínať môžu rôzne okamihy, ale venované LEN TAK dokážu často krát nemožné. Prekvapiť, skrášliť, spojiť… Menia sa s ročnými obdobiami, rovnako ako módne trendy. Obľúbené sú však vo väčšine šatníkov. Prečo si potom nedopriať florálne motívy podľa nálady bez ohľadu na počasie?

Vyberte si tie NAJ kúsky z aktuálnej jarnej kolekcie F&F. Kvitnú hojne a v rôznych podobách: čierno biele romantické ruže na šatách, alebo ich denimové verzie v podobe košieľ a džínsov, zaľúbené margarétky na svetríkoch, rôzne farebné kytice na bundičkách a sukniach, grafické vzory spojené s lúčnymi kvetmi na šatkách či menej nápadnejšie a drobné kvietky na kabelkách. Ani balerínky, gumáky a tenisky sa nezobišli bez nich- kvetinové vzory im dodávajú ženskejší nádych. Zladiť sa na záver bude príjemne hravé – kvietkami posiaty opasok, alebo bižutéria s nežnými lupienkami a štrasovými detailmi – každý kvet z kolekcie F&F určite poteší mnohé (nielen) na Deň Žien.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.