ORIFLAME UVÁDZA: JEDINEČNÁ S THE ONE

Najväčšou premiérou vo svojej histórii predstavuje Oriflame svetovú novinku, novú značku dekoratívnej kozmetiky The ONE. Najnovšie módne trendy i tajomstvá z kuchyne expertov na krásu pomohli vytvoriť novú, univerzálnu značku s troma radmi. Pri jej tvorbe sa experti Oriflame inšpirovali životným štýlom a potrebami dnešných žien. Nech ste akokoľvek náročná, značka The ONE v sebe skrýva všetko, čo potrebujete: či už preferujete prirodzenú krásu, hľadáte kvalitné dlhotrvajúce líčenie alebo radi experimentujete s trendmi, značka The ONE od Oriflame vás chytí za srdce!

Najväčšou premiérou vo svojej histórii predstavuje Oriflame svetovú novinku, novú značku dekoratívnej kozmetiky The ONE.  Najnovšie módne trendy i tajomstvá z kuchyne expertov na krásu pomohli vytvoriť novú, univerzálnu značku s troma radmi. Pri jej tvorbe sa experti Oriflame inšpirovali životným štýlom a potrebami dnešných žien. Nech ste akokoľvek náročná, značka The ONE v sebe skrýva všetko, čo potrebujete: či už preferujete prirodzenú krásu, hľadáte kvalitné dlhotrvajúce líčenie alebo radi experimentujete s trendmi, značka The ONE od Oriflame vás chytí za srdce!

Každodenná krása pre prirodzenú krásku

Rad ideálny na každodenné použitie vám pomôže zdokonaliť a zdôrazniť vašu prirodzenú krásu  riešeniami, ktoré zjednodušia vašu každodennú úpravu pred zrkadlom. Nájdete v ňom nové skvelé produkty, ale i mnoho svojich obľúbených výrobkov, ktoré naši experti opäť vylepšili a skvalitnili. Každodenné líčenie bude pre vás hračkou!

Výrazné líčenie pre famme fatale

Ak rada udávate trendy a experimentujete, ukážte sa! S radom pre výrazné líčenie určite oslníte. Tento rad je plný prekrásnych farbieb, vzrušujúcich textúr a impozantných odtieňov, odzrkadľujúcich posledné trendy. Vykúzlite perfektný mejkap vždy, keď chcete byť stredobodom pozornosti!

Dlhotrvajúce líčenie pre pravú dámu

Trvácny a kvalitný mejkap, ktorý s vami udrží krok, krása, na ktorú sa môžete spoľahnúť vo dne i v noci. Toto je ten správny rad, ak hľadáte dlhotrvajúce líčenie, ktoré zvládne aj váš hektický životný štýl a nikdy vás nezradí. S vysokoúčinnými produktmi budete zaručene vždy vyzerať skvele!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.