Privítajte jar v jasných a žiarivých farbách!

Jar je symbolom prebúdzania a sviežosti. Zabudnite na sivé zimné dni, vyvetrajte svoju kozmetickú tašku, doplňte do nej žiarivé a optimistické farby a doprajte si líčenie, ktoré rozžiari prvé jarné momenty. Tento rok patrí medzi farby jari aj žiarivá nevädzovomodrá či svieža zelenkavá. Kvalitný make-up, farebné očné tiene a doladený rúž dokážu zázraky.

Dermacol_jarne licenie - www.modernysvet.skJar je symbolom prebúdzania a sviežosti. Zabudnite na sivé zimné dni, vyvetrajte svoju kozmetickú tašku, doplňte do nej žiarivé a optimistické farby  a doprajte si líčenie, ktoré rozžiari prvé jarné momenty. Tento rok patrí medzi farby jari aj žiarivá nevädzovomodrá či svieža zelenkavá. Kvalitný make-up, farebné očné tiene a doladený rúž dokážu zázraky.

Dermacol_kompoziciaTip vizážistu značky Dermacol Tomáša Vidu:

Po zime sa pleť potrebuje upokojiť, hydratovať a rozžiariť. S príchodom nového ročného obdobia je dobré zmeniť aj make-up na ľahký a hydratačný, napríklad Imperial od značky Dermacol. Ak vám záleží na tom, aby ste boli počas jari „in“, buďte odvážna  a používajte jasné a žiarivé farby. Očné tiene poskytujú množstvo zaujímavých kombinácií, na jar stavte na kombináciu zelenej a modrej. Do vnútorných kútikov oka použite svetlú zelenú farbu, pod obočie a do stredu viečok bielo-krémovú a do vonkajších kútikov a na spodné viečko jasnú modrú. Ak k tomu pridáte kvalitný rúž, pekne upravené obočie a čiernu riasenku – tá zvýrazní celkové líčenie, určite upútate svoje okolie. Pre dokonalý make-up odporúčam pribaliť do kabelky minerálny kompaktný púder Dermacol: pleť krásne rozjasní, je veľmi ľahký a ideálny na jemnú úpravu počas dňa. Pigmenty, ktoré púder obsahuje, zrovnávajú farebné nedokonalosti a podčiarknu prirodzenú farbu vašej tváre. Vďaka baleniu, ktoré obsahuje zrkadielko a hubku, ho môžete použiť kedykoľvek a kdekoľvek.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.