VEĽKÉ PRIZNANIE SLOVENIEK

Výsledky farebného prieskumu zhmotní mladá slovenská umelkyňa Mária „Hula“ Valenčíková do pestrofarebného obrazu plného typickej krásy žien žijúcich od Tatier k Dunaju. Maliarka známa svojou fascináciou sýtymi farbami v tomto čase pripravuje veľkú výstavu v Múzeu moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach a obrazy inšpirované krásnymi ženami s úspechom vystavovala i v bratislavskej River Gallery.

Chcete vedieť, aký je skutočný obraz Sloveniek? Sme krajina prirodzených krások, elegantných dám alebo osudových žien? Prišiel čas priznať farbu! 7. marca vyrazili kozmetické poradkyne Oriflame do ulíc, aby vďaka originálnej farebnej ankete získali skutočný obraz slovenských žien a prehľad o najpopulárnejších farbách v líčení. Dámy, ktoré sa zapojili a priznali svoje farby, mohli vyhrať celosvetovú novinku THE ONE.

Výsledky farebného prieskumu zhmotní mladá slovenská umelkyňa Mária „Hula“ Valenčíková do pestrofarebného obrazu plného typickej krásy žien žijúcich od Tatier k Dunaju. Maliarka známa svojou fascináciou sýtymi farbami v tomto čase pripravuje veľkú výstavu v Múzeu moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach a obrazy inšpirované krásnymi ženami s úspechom vystavovala i v bratislavskej River Gallery.

Obraz „Skutočnej Slovenky“ spoločnosť Oriflame Slovensko vydraží a získané finančné prostriedky použije v rámci svojho charitatívneho projektu „Farebné nemocnice“, ktorý rekonštruuje detské lôžkové oddelenia po celom Slovensku. Projekt „Farebné nemocnice“ tento rok pomôže už deviatej nemocnici a jeho tvárou je už 4. rok úspešná slovenská tenistka Daniela Hantuchová. Farebné nemocnice môže podporiť každý, kúpou predmetov z katalógov Oriflame s označením „Farebné nemocnice“.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.