Voňavé jarné lásky – súťaž

Birdie je pozvánkou k tomu, aby ste sa skrášlili. Vytvára obraz nádherného rajského vtáka rozprestierajúceho svoje ohromné krídla. Nová Jeanne môže konečne vzlietnuť: je emancipovaná, slobodná a odhodlaná. Jej vrodená elegancia koketuje so štýlom, ktorý prekvapuje viac než kedykoľvek predtým. Je nenapodobiteľná, je stelesnením módy, v ktorej hlavnú rolu zohrávajú sny a čary.

Esencia zvodnosti

Kompozícia vône Birdie vychádza z originálnej vône Jeanne Couture. Zachováva si pôvodnú ovocnú intenzitu, no zaobaľuje ju do výnimočnej sofistikovanej zmyselnosti. Toto silné spojenie navrhol parfumér Domitille Bertier, ktorý skomponoval modernú nespútanú vôňu s nezvyčajnou Couture iskrou, pričom neupustil od elegancie jej predchodkyne. Nezameniteľne sladké a trpké zároveň, tóny malín dominujú nástupu vône v sviežom sprievode zelených lístkov fialky. Unikátna a delikátna dvojica je ako osviežujúca ranná rosa, po ktorej nasleduje zmyselná harmónia sladkej pivónie a exkluzívne vášnivej magnólie. Podmanivý céder ozvláštnený pižmom charakterizuje elegantný, hedonistický základ snivej vône.

 

Betty_Barclay_Precious_Moments_vizualBetty Barclay Precious Moments

Vôňa ako diamant – pre nezabudnuteľné, intenzívne okamihy…

Nová vôňa Betty Barclay Precious Moments nechá ženu zažiariť ako jagavý, mnohotvárny diamant. Nabáda ženu k tomu, aby snívala o okamihoch navždy zapísaných v jej pamäti, podobne ako diamantová krása: o výnimočných stretnutiach a neopakovateľných zážitkoch. O špeciálnych okamihoch v jej živote, ktoré sú synonymom absolútneho osobného šťastia.

Mnohotvárna vôňa

Betty Barclay Precious Moments sa predstavuje pútavými úvodnými tónmi ľahkých sviežich a šťavnatých akordov lístkov zladených s ovocnou zmesou čiernych ríbezlí a malín. Žiarivá nádhera sa odhaľuje v srdci vône s dynamikou kardamómu a ovocno-kvetinového buketu pivónie so zmyselne sviežou fréziou. Toto zloženie uhladzuje pižmo, jemné dreviny a delikátna kombinácia vanilky s karamelom – finálny akord, ktorý nositeľku zahalí do krásnych trblietavých šiat.

Iskrivá prítomnosť – flakón a balenie

Dizajn Betty Barclay Precious Moments je na pohľad príťažlivý, flakón i balenie sú odrazom veľkého zmyslu pre detail. Pôvabný sklenený flakón zdobí nežná ružová stužka so žiarivým krištáľom. Vonkajšie balenie v jemnom ružovom odtieni ozvláštňuje motív diamantu vyjadrený žiarivými kamienkami – detail výnimočného pôvabu.

Súťaž! Milé dámy, FAnn a portál o novinkách moderný svet pre vás pripravili súťaž o nádhernú vôňu ROYAL MARINA RUBIS, ktorú môžu vyhrať až tri dámy. Súťažná otázka: Ako by ste charakterizovali túto vôňu? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 20.apríla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.