Extrémny objem rias

Dosiahnite novú úroveň oslnivého objemu rias s NOVINKOU Excess Volume Extreme Impact Mascara – dokonale navrhnutou maskarou od Max Factor, ktorá spája extrémny objem s intenzívne čiernym lakovaným efektom.

clip_image002Dosiahnite novú úroveň oslnivého objemu rias s NOVINKOU Excess Volume Extreme Impact Mascara – dokonale navrhnutou maskarou od Max Factor, ktorá spája extrémny objem s intenzívne čiernym lakovaným efektom.  NOVÁ Excess Volume Extreme Impact Mascara je venovaná ženám, ktorým tradičné objemové maskary neprinášajú uspokojenie. Účinne kombinuje bázu pre mega objem rias s intenzívnou čiernou vrchnou vrstvou laku pre dosiaľ nevídaný efekt. 

Vedci Max Factor sa nechali inšpirovať procesom výroby luxusných kožených výrobkov a zistili, že tajomstvo výnimočného objemu rias spočíva v ich lakovaní – presne ako sa lakuje koža. Pri lakovaní sa koža pokrýva vrstvou akrylového roztoku. Keď akryl zaschne, zvýrazní farbu čiernej neuveriteľne hladkou vrstvou, je trvácna, ochranná a flexibilná, pričom ju charakterizuje vysoký lesk a intenzívny vzhľad. Na proces lakovania je vhodná len koža najvyššej kvality, pretože akékoľvek nerovnosti na jej povrchu sa lakovaním zvýraznia a vrstva laku môže ľahko popraskať.  Rovnaký princíp platí aj v prípade maskary.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.