Vitajte vo svete MARIA GALLAND Paris

MARIA GALLAND, ktorá patrí k TOP 5 vo svete kozmetiky a objavuje sa iba v najprestížnejších inštitútoch krásy.

Produkty MG v sebe ukrývajú najvzácnejšie prvky krásy – mikročastice zlata, výťažky z kaviáru, fytohormóny mladosti, ceramidy, exotické rastlinné extrakty a iné.

©MG_02-025-treatment_A4-wide-CMYKVo svojom apartmáne v Paríži zriadila Maria Galland „kozmetické poradenstvo“ s ošetreniami na mieru, ktoré mali taký úspech, že čoskoro nasledovali prvé výskumné laboratória a výrobné centrá. Za krátky čas táto ikona krásy otvorila svoj ​​prvý kozmetický salón na parížskej ulici Rue Chateaubriand. Dnes je jej recept na krásu dostupný vo viac než desiatkach tisíc kozmetických salónov. Maria Galland sa už viac ako 50 rokov zameriava na koncepty individuálneho ošetrenia šitého na mieru. Kľúčom k vášmu osobnému kozmetickému úspechu sú školené ruky kozmetickej terapeutky spoločne s produktmi založenými na najnovších výsledkoch výskumu a na rokoch skúseností. Zverte svoju pokožku do rúk Maria Galland a nenechajte nič na náhodu.

MARIA GALLAND, ktorá patrí k TOP 5 vo svete kozmetiky a objavuje sa iba  v najprestížnejších inštitútoch krásy.

Produkty MG v sebe ukrývajú najvzácnejšie prvky krásy – mikročastice zlata, výťažky z kaviáru, fytohormóny mladosti, ceramidy, exotické rastlinné extrakty a iné.

Luxusná starostlivosť MG je stelesnením elegancie a rozkoše spolu s nedostižne efektívnym pôsobením exkluzívnych produktov a unikátnych masážnych techník za použitia napr. santalového drievka či ľadových kryštálov Swarovski.

Vďaka čomu je značka MARIA GALLAND PARIS tak výnimočná?

MG_1010_Serum_72dpi_RGBJedinečná. Náročná. Vzácna. „Mozaika obzvlášť rôznorodých potrieb“. Taká je aj naša pokožka. Začiatkom šesťdesiatych rokov toto poznanie umožnilo madam Galland úspešne zavŕšiť jej hľadanie „večnej mladosti“ a bezchybného vzhľadu. Ide o poznanie, z ktorého vychádzala a vychádza „metodika MARIA GALLAND“: presnou analýzou pokožky a osobitým ošetrením každej jednotlivej oblasti pokožky podľa jednotlivých potrieb sa optimálne zachová krása pokožky. Blahodarné pôsobenie rúk a jemných pohybov odborných kozmetičiek pre značku MARIA GALLAND prináša harmóniu tela, mysle a duše. „Na mieru pripravenú kozmetickou starostlivosťou“, podobne ako doplňujúce prípravky na ošetrovanie pokožky určené na použitie doma, možné nájsť vo vybraných kozmetických salónoch, klinikách krásy a v kúpeľoch.

MARIA GALLAND – na každú požiadavku, životný štýl a vek

Dlhodobo overené klasické ošetrenie pomocou masky MODELLING MASK stelesňuje naše motto, platné už po päť desiatok rokov až dodnes. Pokožka sa centimeter za centimetrom ošetruje osobitne zvolenými prípravkami. Čomu vďačí za slávu? Tepelný účinok masky zabezpečuje preniknutie aktívnych zložiek hlboko do pokožky, kde môžu cielene pôsobiť.

Veda a výskum – cesta k dokonale ošetrovanej pokožke

Kvalita a úsilie o dokonalosť nepoznajú hranice: najmodernejšie výskumné laboratória sústavne vyvíjajú cenné ošetrovacie látky, účinné technológie a revolučné zloženia. Partnerská spolupráca s odbornými kozmetičkami pre značku MARIA GALLAND prispieva k nášmu vnímaniu potrieb dnešných mužov a žien v oblasti starostlivosti o pokožku, ktorá je výrazom ich osobnosti. Na základe toho vznikajú produkty a ošetrenia zodpovedajúce skutočným potrebám spotrebiteľov, ktoré predstavujú súčasné trendy a nastoľujú nové štandardy. Naše nároky na vysokú kvalitu zaručujú, že všetky výrobky sú odskúšané pod dermatologickým dohľadom z hľadiska účinnosti a bezpečnosti a pokožka je mimoriadne dobre zvláda.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.