5 párov topánok na 7 dní? Dilema slovenských žien!

Poznáte ženský problém číslo jeden pri dovolenkovom balení? To je predsa jasné, nemám v kufri dosť miesta na topánky! Extrémom sú v tomto smere britské ženy, ktoré sa v nedávnom internetovom prieskume priznali, že na sedemdňovú dovolenku si berú so sebou osem párov obuvi! Ako sú na tom Slovenky, zisťovala u svojich zákazníčok spoločnosť CCC v anketovej otázke položenej na sociálnej sieti.

Milujeme sandále, tenisky aj lodičky

Dobrou správou je, že rozmýšľame ekonomickejšie ako Britky a v dovolenkovom režime si vystačíme v priemere „len“ s piatimi pármi topánok na týždeň. Najpopulárnejšie sú jednoznačne šľapky či sandále do vody, ale dopyt je tiež po praktickej športovej obuvi. Zo svojich vysokých nárokov na štýl nemienia slovenské ženy rezignovať ani pri mori. A – keď sa partner nedíva – pribalia si do batožiny dva či tri páry lodičiek na vysokom podpätku.

Kým zhrabnete tretinu domácej kolekcie topánok, pozrite sa na ne kritickým okom a opýtajte sa samej seba, či ich na dovolenke reálne využijete, alebo budú len zaberať miesto v rohu hotelovej izby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.