SÓJOVÉ REZY SO ŠŤAVNATÝMI BRUSNICAMI: šťavnatý spoločník na cesty – súťaž

image002Letné dni sú tu a Vy plánujete množstvo zaujímavých aktivít? Tradičná pochúťka Sójové rezy, ktorú si určite pamätáte už od detstva, je tu teraz obohatená o kúsky šťavnatých brusníc. Nezabudnite si ju pribaliť na výlety, k vode alebo i pod stan, budete ju mať po ruke vždy, keď Vás prepadne malý hlad alebo si budete chcieť urobiť pauzu na maškrtenie.

Tyčinka Sójové rezy so šťavnatými brusnicami je tou najlepšou partnerkou pre výpravy do lesov, lúk, k jazeru i do hôr – je tu, keď si chcete zamaškrtiť, zahnať hlad alebo dobiť energiu, a tak pomôže prekonať všetky nástrahy na cestách. Premeňte nostalgické spomienky na detstvo so Sójovými rezmi na Vaše budúce spomienky.

TIP: Sójové rezy so šťavnatými brusnicami neobsahujú umelé farbivá a konzervanty.

Súťaž! Portál www.modernysvet.sk pre vás pripravil súťaž o sladkosti. Môžete si s nami zamaškrtiť, keď správne odpoviete na otázku: Prečo sú Sójové rezy so šťavnatými brusnicami zdravé? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 15.augusta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.