Gatta prináša kvalitu

Značka Gatta pôsobí na európskom trhu už viac ako 20 rokov. Intenzívny rozvoj a investície do výroby mali za následok , že sa počas tohto obdobia zaradila medzi najväčších výrobcov pančúch a spodného prádla v Európe. Aj keď tovar vyzerá naozaj luxusne a trendy a je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, poslaním spoločnosti Gatta je prinášať kvalitu za ceny, ktoré sú prístupné pre všetkých.

Značka Gatta pôsobí na európskom trhu už viac ako 20 rokov. Intenzívny rozvoj a  investície do výroby mali za následok , že sa počas tohto obdobia zaradila medzi najväčších výrobcov pančúch a spodného prádla v Európe. Aj keď tovar vyzerá naozaj luxusne a trendy a je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, poslaním spoločnosti Gatta je prinášať kvalitu za ceny, ktoré sú prístupné pre všetkých.

camille-white_smallGatta pre ženy

Gatta je v prvom rade o ženách a pre ženy ! Práve ženám je určená väčšina produktov, veď je to práve žena, ktorá nakupuje nielen pre seba, ale aj pre svojho partnera a deti.

Gatta ponúka veľký výber pančúch na akúkoľvek príležitosť. Sú tu zastúpené najhorúcejšie novinky sezóny, ale aj klasické pančuchy, ponožky, plavky a v neposlednom rade aj komfortná a elegantná spodná bielizeň. Vzhľadom na skutočnosť, že sa pri výrobe spolupracuje s poprednými dizajnérmi a používaju sa moderné inovatívne materiály, produkty sú kvalitné a vyznačujú sa aj vysokou trvanlivosťou. Sortiment je obohatený aj o špeciálne druhy pančúch napríklad na kŕčové žily, pančuchy, ktoré redukujú celulitídu, alebo o také na ktorých vám nepoletí očko.

Už v krátkom čase spoločnosť Gatta rozšíri sortiment ženského prádla o dve atraktívne značky a to dánsku značku Change a značku slávnej americkej speváčky  Britney Spears.

Z kollekcií Gatta doporučujeme:

  • Gatta Beauty – moderné pančuchové nohavice so špecifickými vlastnosťami, ktoré v závislosti od modelu tvarujú postavu, zlepšujú krvný obeh v končatinách, pomáhajú v boji s celulitídou a sú ideálne aj pre tehotné ženy
  • Gatta Bodywear – kolekcia bielizne a oblečenia vytvorená pre ženy, ktoré preferujú módny vzhľad a chcú mať pocit luxusu. Oblečenie vzniklo s použitím špičkovej technológie – bez švov, z jemnej priadze, ktorá má vynikajúce úžitkové vlastnosti.

Gatta pre mužov

O tom, že Gatta myslí aj na mužov a venuje im veľkú pozornosť svedčí aj kolekcia spodného prádla Gatta Underwear for man. Komfortná spodná bielizeň, funkčné chladivé materiály, ktoré zabraňujú poteniu a zároveň aj módny vzhľad výrobkov, to všetko sú benefity značky Gatta.

Mužskí zákazníci značky Gatta doporučujú ostatným mužom:

  • ponožky bežné a aj do obleku, lebo sú pekné a dlho vydržia
  • termoprádlo, lebo je veľmi dobré a naozaj funkčné

Gatta pre deti

Gatta sa určite zapáči aj tým najmenším zákazníkom. Kolekcia pančuchových nohavíc, ponožiek a podkolienok Gatta Cottoline sa vyznačuje hravými farbami a kvalitnými mäkkými materiálmi.

A vzory v štýle Disney urobia z bežného sortimentu ponožky, ktorým žiadne dieťa neodolá !

Toto je len časť informácií o značke Gatta. Pri návšteve predajni značky Gatta zistíte, že je toho oveľa viac. Všetky informácie o novinkách, zľavách či akciách sa dozviete aj na facebookovej adrese
www.facebook.com/GattaSlovensko

Gatta predajne nájdete:

Bratislava: NC Avion, Central, Aupark

Nitra: Galéria Mlyny, Outlet Voderady,

Košice: Aupark

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.