Bojujte proti starnutiu pleti počas dňa s novinkou od Vichy – súťaž

Mnoho žien vníma starnutie ako dlhodobý problém, v dôsledku ktorého vyzerá ich pleť rok čo rok staršie. Čo keď to nie sú roky, ale jednotlivé dni, ktoré urýchľujú prejavy starnutia pleti? Laboratóriá Vichy preto prvýkrát klinicky a objektívne zmerali dopad obyčajného dňa na pleť. Tento unikátny objav poukazuje na nový biologický fenomén – starnutie pleti počas dňa, ktoré sa postupom času zintenzívňuje.

Vichy uvádza exkluzívnu novinku Liftactiv Supreme pre účinný boj proti starnutiu počas dňa a obohacuje tak úspešný rad Liftactiv – č. 1 v starostlivosti proti vráskam v lekárňach.

Vichy - www.modernysvet.skMnoho žien vníma starnutie ako dlhodobý problém, v dôsledku ktorého vyzerá ich pleť rok čo rok staršie. Čo keď to nie sú roky, ale jednotlivé dni, ktoré urýchľujú prejavy starnutia pleti? Laboratóriá Vichy preto prvýkrát klinicky a objektívne zmerali dopad obyčajného dňa na pleť. Tento unikátny objav poukazuje na nový biologický fenomén – starnutie pleti počas dňa, ktoré sa postupom času zintenzívňuje.

Vichy uvádza exkluzívnu novinku Liftactiv Supreme pre účinný boj proti starnutiu počas dňa a obohacuje tak úspešný rad Liftactiv – č. 1 v starostlivosti proti vráskam v lekárňach.

Nepretržite pôsobí počas dňa a bojuje proti viditeľným prejavom starnutia  v okamihu ich vzniku.

Okamžite.

Počas dňa.

Deň za dňom.

LIFTACTIV SUPREME

Prvý celodenný lifting od Vichy pre nepretržitú korekciu vrások a spevnenie pleti

Vďaka najpokročilejšej kombinácii aktívnych látok a revolučnej technológii “DAY PROOF“ nepretržite bojuje proti prejavom starnutia pleti v momente ich vzniku, a to na 3 úrovniach
pre komplexný účinok:

Vichy Liftactiv Supreme - www.modernysvet.sk1OKAMŽITE
3D optická korekcia

Vďaka kombinácii tzv. “BLUR efektu“, častíc pre vyretušovanie nedokonalostí pleti, zmatňujúcich púdrov a bielych mikro-perleťových častíc s technológiou Liquid Light dochádza k okamžitému vyhladeniu povrchu pleti a rozjasneniu.

2OD RÁNA DO VEČERA
„DAY-PROOF“ technológia: adenozín + kofeín

Adenozín vyhladzuje pleť a zároveň pôsobí preventívne proti vráskam počas dňa, zatiaľ čo kofeín bojuje proti známkam únavy a strate jasu, “dobíja“ pleť energiou.

3 DLHODOBO
rhamnóza + neohesperidín

5% koncentrácia rhamnózy a neohesperidín ako účinné duo aktívnych látok posilňuje korekciu vrások, pevnosť pleti a prispieva k dlhodobému liftingovému efektu.

Na konci dňa je pleť vyhladenejšia, viac rozžiarená, pôsobí sviežo a menej unavene.
Už po 1. mesiaci dochádza k výraznej redukcii vrások, vrátane hlbokých a zvýšeniu pevnosti pleti s dlhotrvajúcim liftingovým efektom.

Krém sa nachádza v luxusných brúsených dózach so zrkadlovým viečkom. Každá žena si môže vybrať svoj denný krém v 2 unikátnych textúrach so zamatovo hebkým finišom pre príjemný pocit pri dotyku.

KRÉM NA NORMÁLNU
AŽ ZMIEŠANÚ PLEŤ

Táto jemná krémová textúra sa ideálne prispôsobí ple­ti, zanecháva ju sviežu a prináša pleti komfort vďaka 10 % glycerínu.

KRÉM NA SUCHÚ PLEŤ

Obsahuje vybratú kombináciu komfortnej olejovej bázy spojenú s voskami  pre vyhladenie vrások. Bohatá textúra je vďaka obsa­hu karitového masla a oleja z marhuľových jadierok vyživujúca  a rýchlo sa vstrebáva.

BEZ PARABÉNOV. HYPOALERGÉNNY. VHODNÉ AJ PRE CITLIVÚ PLEŤ. S TERMÁLNOU VODOU Z VICHY. KLINICKY TESTOVANÉ.

K dispozícii v partnerských lekárňach Vichy od septembra 2014.

Súťaž! Milé dámy, Vichy a portál moderný svet vám prináša súťaž o tri krémy VICHY LIFTACTIV SUPREME na suchú pleť. Súťažná otázka: Napíšte nám vďaka akým látkam a technológiám pôsobí táto skvelá novinka na pleť? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 20.septembra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.