História značky Juvena

HISTÓRIA ZNAČKY
Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského „juvenalis” – mladistvosť – a označuje oboje: víziu aj prísľub značky.
VÝNIMOČNÁ TECHNOLÓGIA
JUVENA oslávila 50. výročie svojho vzniku predstavením revolučnej technológie Skin Nova Technology. Táto technológia má svoj pôvod v oblasti lekárskej intenzívnej starostlivosti, kde je úspešne využívaná pre schopnosť obnovenia pokožky. Neskôr špecialisti JUVENA objavili peptid kmeňových buniek. Spojením technológie Skin Nova Technology a výskumu kmeňových buniek pleti vznikla nová jedinečná technológia – SkinNova SC
Technology, ktorá umožňuje optimálne sa vyvíjať a navzájom lepšie komunikovať, zlepšuje zásobovanie buniek výživnými zložkami a ich lepšiu organizáciu. Zároveň chráni životný potenciál obnovy kmeňových buniek v pleti. Táto dvojnásobná revolúcia predstavuje ohromne efektívny, a pritom k pleti šetrný spôsob obnovy nových buniek, ktorý posilňuje, zjemňuje a upravuje štruktúru pleti celkom jedinečne. Kvalita pleti sa výrazne
zlepšuje zvnútra von.
SORTIMENT ZNAČKY JUVENA
Ponuka značky JUVENA je usporiadaná tak, aby vyhovela potrebám pleti. Pre jednoduchšiu orientáciu sú línie prípravkov usporiadané podľa ich výhod.
MASTERCARE
Komplexná luxusná starostlivosť pre náročné zákazníčky. Majstrovské dielo, ktoré plní všetky potreby a požiadavky
komplexnej omladzujúcej starostlivosti v jedinom kréme pre atraktívnejšiu pleť.
MASTERCAVIAR
Prípravky exkluzívnej, luxusnej a komplexnej starostlivosti, ktoré oslovia aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Pleťová starostlivosť špičkovej kvality zaručí spevnenie, hydratáciu, zjemnenie a obnovu pleti.
SKIN ENERGY
Pre dámy, ktoré hľadajú luxus za priaznivú cenu, kompletnú starostlivosť 24 hodín denne, 7 dní v týždni, v akomkoľvek veku.
Vitalita, hydratácia a energia sú nevyhnutnými podmienkami pre udržanie mladého a zdravého vzhľadu pleti.
SKIN OPTIMIZE (PREVENCIA & OPTIMALIZÁCIA)
Pre dámy, ktoré hľadajú pokrokové pleťové prípravky pre zlepšenie kvality pleti a predchádzanie prvým známkam starnutia, ako aj pre ochranu pleti do budúcna a svieži, žiarivý vzhľad.
SKIN REJUVENATE (OMLADENIE & NÁPRAVA)
Pre dámy, ktoré túžia po pokrokových a vysokoúčinných omladzujúcich prípravkov pre zlepšenie kvality pleti, obnovu jej komfortu a hladkej štruktúry.
NOURISHING – navracia pleti komfort, dodáva hydratáciu a nádhernú jemnosť.
DELINING – redukcia vrások, vzhľadu a hĺbky liniek a výrazných vrások.
LIFTING – zlepšenie kvality pleti, jej vypnutie, spevnenie a skrášlenie kontúr tváre.
SKIN REGENERATE (REGENERÁCIA & OBNOVA)
Pre dámy s rôznymi zmenami na pleti, ktoré túžia po cielených a vysokoefektívnych riešeniach a redukcii pokročilých známok starnutia – pre zlepšenie kvality, revitalizáciu a posilnenie pleti.
SPECIALISTS (ŠPECIÁLNE PRÍPRAVKY)
Pre dámy, ktoré hľadajú doplnkové riešenia pre posilnenie omladzujúceho účinku ich ošetrujúcich
prípravkov. Patria sem aj ošetrujúce produkty na ruky a pery.
PURE (PRÍPRAVKY PRE ČISTENIE)
Pre efektívne čistenie pleti a jej prípravu na ďalšiu starostlivosť.
BODY (TELOVÉ PRODUKTY)
Pre dámy, ktoré vyhľadávajú účinné, luxusné a príjemné voňavé telové prípravky, ktoré premenia
telovú starostlivosť na ozajstný pôžitok.
Nová línia – PHYTO DE-TOX

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.