Máte citlivú pokožku so sklonom k atopii?

Čo je atopická dermatitída?

Lipikar - vizual

 

Atopická dermatitída, čiže atopia, je chronickou zápalovou patológiou pokožky, ktorá je celosvetovo stále na vzostupe. Dokonca sa stala druhým najčastejším konzultačným motívom v ordináciách dermatológov. Pacienti trpiaci týmto ochorením sa pohybujú v začarovanom kruhu: ich pokožka je veľmi suchá a olupuje sa, čo vedie k svrbeniu a vzplanutiu zápalu. Dočasná úľava v podobe škrabania pokožky vedie k podráždeniu a následne k ďalšiemu svrbeniu. Stavy akútneho vzplanutia sa tak opakujú stále dokola, čo prispieva k zhoršujúcej sa psychickej aj sociálnej pohode pacientov.

La Roche-Posay, popredná značka zaoberajúca sa riešením pre pokožku so sklonom k atopii, sa inšpirovala zásadným vedeckým objavom: za atopiu je okrem kožnej bariéry spoluzodpovedný mikrobióm – spoločenstvo mikroorganizmov v našom tele, unikátny
u každého z nás. Kľúčom k úspechu atopickej pokožky je vyvážiť jej mikrobióm.
La Roche-Posay uvádza na trh inováciu pre citlivú pokožku so sklonom k atopii – Lipikar Baume AP+.

LIPIKAR BAUME AP+

S termálnou vodou z La Roche-Posay

Relipidačný balzam proti podráždeniu a škrabaniu

Lipikar Baume - www.modernysvet.skInovácia v podobe novej patentovanej aktívnej látky Aqua Posae Filiformis prináša dvojitý účinok pôsobenia na dva určujúce faktory pokožky so sklonom k atopii:

1. na povrchu – vyrovnáva mikrobióm, čím pozastavuje stav akútneho vzplanutia a stabilizuje pokožku v období pokoja

2. zvnútra pokožky – dlhodobo obnovuje funkciu kožnej bariéry a upokojuje podráždenie

Výsledky sú zrejmé už po 1 mesiaci používania: vysušovanie a svrbenie pokožky sú účinne minimalizované, fáza akútneho vzplanutia oddialená a obdobie pokoja dlhodobo obnovené.

Unikátne zloženie obsahuje 50 % upokojujúcej termálnej vody z La Roche-Posay a vysokú koncentráciu dvoch referenčných dermatologických aktívnych látok: 4 % niacínamidu pre okamžité upokojenie a 20 % karitového masla pre intenzívnu výživu. Vďaka tejto inovatívnej textúre je prípravok účinný ako balzam a zároveň ľahký ako mlieko. Po aplikácii je pokožka upokojená, nelepí ani nie je mastná, a tak umožňuje ihneď sa obliecť.

Prípravok je k dispozícii v dvoch verziách: 200 ml mäkkej tube pre jednoduché každodenné používanie a v 400 ml praktickom ekonomickom balení s pumpičkou pre celú rodinu.

VYSOKÁ TOLERANCIA. BEZ PARFUMU. BEZ PARABÉNOV.
BEZ FENOXYETANOLU. PRE DOJČATÁ, DETI A DOSPELÝCH.
NA TVÁR AJ TELO. VHODNÝ NA KAŽDODENNÉ POUŽÍVANIE.

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.