Nový make-up od Astor vás perfektne nalíčí

Chcete dlhotrvajúco dokonalú pleť … a budete ju mať! Make-up 24H Perfect Stay + Podkladová báza „Perfect Skin“ v jednom od Astor pre okamžité, perfektné nalíčenie, ktoré vydrží až 24 hodín. Táto revolučná rada, ktorá je tvorená 24H make-upom s podkladovou bázou „Perfect Skin“ v jednom, je odolná voči oteru a pýši sa tiež vlastnosťami podkladovej bázy. Jednoduchá cesta k dokonalosti!

Astor nový make-up - www.modernysvet.skChcete dlhotrvajúco dokonalú pleť … a budete ju mať! Make-up 24H Perfect Stay   + Podkladová báza „Perfect Skin“ v jednom od Astor pre okamžité, perfektné nalíčenie, ktoré vydrží až 24 hodín. Táto revolučná rada, ktorá je tvorená 24H make-upom s podkladovou bázou „Perfect Skin“ v jednom, je odolná voči oteru a pýši sa tiež vlastnosťami podkladovej bázy. Jednoduchá cesta k dokonalosti!

Heidi Klum, umelecká poradkyňa a tvár značky Astor, hovorí:   „Od profesionálnych vizážistov viem, že podkladové bázy zlepšia výsledný vzhľad môjho make-upu a pomôžu, aby vydržal dlhšie. Ale ja som stále v zhone; moja ranná rutina musí byť rýchla! Teraz vďaka novinke 24H   Perfect Stay + podkladovej báze „Perfect Skin“ v jednom od Astor môžem využívať všetky benefity podkladovej bázy v mojom make-upe – šetrí môj čas. Moja pleť vyzerá perfektne po celý deň. „

Make-up 24H Perfect Stay + podkladová báza „Perfect Skin“ v jednom

–           „Perfect Skin“ starajúca podkladová báza obohatená o super hydratačné zložky (Urea, kyselina hyalurónová, apod.) Vyživí a hydratuje pokožku

–           Technológia „magnet fusion“ zaručí, že farebné pigmenty sú rovnomerne rozprestreté po celej pleti a zabráni ich zotretie počas dňa

–           Kombinácia podkladovej bázy a make-upu skvele splynie s pleťou, prispôsobí sa jej flexibilite, zatiaľ čo Vaša pokožka môže dýchať. Váš bezchybný vzhľad je príjemne chránený a zostáva perfektný po celú dobu.

–           Perfetný make-up pre vzhľad bez pórov a úžasný look, ktorý zostane nezmenený po celý čas.

–           Užite si náteru odolné líčenie bez lesku – bez potreby retušovania.

–           Ochranný faktor SPF 20 napomáha chrániť pleť pred škodlivým pôsobením slnečných lúčov.

–           Paleta štyroch odtieňov od veľmi svetlých po tmavé –  neutrálny, ružová, zlatá a broskyňová – nájdite si perfektný odtieň zo širokej škály farieb, ktorý skvele padne práve k Vášmu tónu pleti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.