Wild Orchid – novinka od Beyoncé

Po celosvetovom úspechu svojej najpredávanejšej vône Heat, ktorá bola na trh uvedená v roku 2010, predstavuje Beyoncé novinku Wild Orchid.

Beyoncé - HEAT Wild Orchid - www.modernysvet.skPo celosvetovom úspechu svojej najpredávanejšej vône Heat, ktorá bola na trh uvedená v roku 2010, predstavuje Beyoncé novinku Wild Orchid.

Očarujúce vôňa

Beyoncé Heat Wild Orchid je zvodná a lahodná vôňa vyžarujúca divokú ženskú energiu. Vôňa láka a omámi každého, kto sa s ňou stretne. Najdôležitejšou nótou v srdci je motýlia orchidea, o ktorej sa hovorí, že má zázračné afrodiziakálne účinky, a ktorá vôni dodáva jej exotický podpis. Táto nóta je obalená návykovou zmesou ovocia, kvetín a drevín pre vytvorenie podmanivej a nezabudnuteľnej arómy.

Vôňa sa otvára lákavým triom granátového jablka, kokosovej vody a černíc, ktoré dodávajú iskrivé kúzlo. V srdci je potom motýlia orchidea obklopená charakteristickým kvetinovým duom zemolezu a kvitnúce magnólie pre vytvorenie žiarivého a výrazného buketu. Zmyselný základ ukrýva sexy nótu bielych driev, pižmo a zlatú ambru.

Beyonce Heat 100 ml bottle & boxHlava: granátové jablko, kokosová voda, černice

Srdce: motýlie orchidea, zimolez, kvitnúce magnólie

Základ: biela dreva, pižmo, pozlátený jantár

Design

Pôvodný vintage sklenený flakón kolekcie Beyoncé Heat napodobňujúci zmyselné krivky ženského tela teraz nesie farbu roka … Pulzujúcu orchidovo fialovú. Horná časť flakónu objíma zlatý krúžok, na ktorom je napísané meno Beyoncé. Krabička oslavuje krásu a zmyselnosť motýlej orchidey, ktorá je pretkaná čiernou organzou a zakončená sofistikovaným embosovaným zlatým logom a symbolickým B značiacom Beyoncé.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.