Láska na druhý klik: F&F online magazín prináša ďalšie inšpirácie

Nastáva obdobie, keď sa vešiaky v šatníku začínajú prehýbať pod kabátmi a na mieste, kde boli plavky sú teraz šály a čiapky. Zmeny počasia sa odrazili aj v F&F online magazíne na jeseň/zimu. Sú v ňom inšpirácie, ktoré jednoznačne stoja za zhliadnutie.

Nie je módna rada ako rada. Keď ale vychádza z úst samotnej dizajnovej riaditeľky F&F Jan Marchant, ide o radu nad zlato. V magazíne poukazuje na kúsky, ktoré by nemali chýbať v dámskej garderóbe túto sezónu. Vyzdvihuje leopardí kožuch, vzorované lodičky na midi opätku i červené šaty a lá 60. roky.Britský módny blogger Carl Anka zas demonštruje ako nosiť denim na každú príležitosť. Nezabúda ani na toľko skloňované tenisky, ktoré sa v súčasnosti nosia k šatám, rovnako ako aj na behanie. Redaktorka magazínu In Style Robin Kotze učí, čo dokáže žltá a že sa jej rozhodne netreba báť. Kombinovať dokonca niekoľko žltých odtieňov v jednom outfite je až školácky jednoduché a výsledok príjemný a štýlový. Predstaví sa aj nápadne nenápadný trend na vzostupe, normcore, ktorý údajne vznikol medzi modelkami, no jeho súčasťou sme my všetci. Moletky sa môžu tešiť na inšpirácie, ktoré dokážu, že aj „plus“ má jednoducho vkus.

Atraktívna ponuka magazínu jeseň/zima sa však týmto nekončí.

Buďte in, buďte on-line s F&F na www.F-F.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.