MARCHESA pre TONI&GUY – limitovaná edícia pre milovníčky fashion trendov – súťaž

Marchesa

T&G HMW Marchesa Shampoo for Damaged Hair-1TONI&GUY HairMeetWardrobe v spolupráci s poprednou značkou Marchesa, ktorej dizajnérky obliekajú hviezdy svetového formátu, prináša na slovenský trh limitovanú edíciu produktov s exkluzívne vytvoreným trendy dizajnom.Všetky fashionistky si prídu zaručene na svoje. Kúpite v každej dobrej drogérii. www.hairmeetwardrobe.sk

Pôvodne začínala značka Marchesa s navrhovaním plaviek, ale vďaka fashion guru Isabelly Blowse dizajnérky Georgina Chapman a Keren Craig postupne prenikli do sfér skvostných večerných šiat. Dnes oslavuje Marchesa už 10.výročie svojho úspechu a patrí medzi najznámejšie hith-end značky, ktoré obliekajú tie najštýlovejšie ženy a ich jedinečné návrhy prezentujú filmové hviezdy na červených kobercoch.

Spojenie pôvodom britských dizajnérok Marchesy a TONI&GUY HairMeetWardrobe sa skvele prelína s filozofiou značky: štýl nie je len o oblečení, ale o celkovom vzhľade od hlavy až po päty. Upravený trendy účes je teda neoddeliteľnou súčasťou dokonalého outfitu.

TONI&GUY HairMeetWardrobe dlhodobo prepája vlasový styling s módou a to bolo aj inšpiráciou pre vznik limitovanej edície produktov navrhnutých v dielni Marchesa.

Ručne vyrábané šaty od Marchesa sú známe pre svoju zložitosť a zmysel pre detail. Taký je aj aj jedinečný kvetinový motív inšpirovaný škótskou vysočinou z kolekcie jeseň / zima 2014. A práve ten premenil i dizajn obľúbených vlasových prípravkov TONI&GUY HairMeetWardrobe.

LIMITOVANÁ EDÍCIA MARCHESA PRE TONI&GUY OBSAHUJE:

Šampón a kondicionér pre poškodené vlasy, 250ml/ 8,99 EUR

Narušené vlasy si vyžadujú špeciálnu pozornosť a prevenciu ďalšieho poškodenia. Šampón a kondicionér na poškodené vlasy TONI&GUY revitalizujú vlasové vlákna, a tým pomáhajú obnovovať a spevňovať poškodené vlasy. Sú zároveň prevenciou proti ďalšiemu poškodeniu.

Sprej pre tepelnú ochranu, 150ml/ 9,99 EUR

Aj vy si radi oživujete účes vlasovou žehličkou či kulmou? V tom prípade je dôležité vlasy pri úprave chrániť. Sprej pre tepelnú ochranu TONI& GUY s obsahom ochranných zložiek vám styling uľahčí a tiež sa vďaka nemu vyhnete možnému prehriatiu vlasov a následnému poškodeniu.

Stylingový sprej s morskou soľou, 150ml/ 9,99 EUR

Stačí chvíľa a s malým zázrakom v podobe stylingového spreja s morskou soľou od TONI&GUY vytvoríte prirodzené rozcuchané vlny s atraktívnym objemom. Tento stylingový pomocník je mimoriadne vhodný najmä pre jemné vlasy, ktorým dodá objem a jemne vytvorí prirodzený pohyb vlasov. Sprej nastriekajte od polovice dĺžky vlasov a následne upravte fénom, difuzérom alebo ručným postláčaním do prirodzených vĺn.

Súťaž! Milé dámy, pripravili sme pre vás skvelú súťaž o novinky, ktoré sú pripravené pre dve výherkyne. Súťažná otázka: Vymenujte aspoň dva výrobky pre poškodené vlasy od TONI&GUY. Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 15.októbra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.