Zahaľte sa do podmanivých kvetinových vôní sprchovacích gélov Radox – súťaž

image006Tiež milujete vôňu rozkvitnutej kytice alebo čerstvo natrhaných kvetov? Doprajte si pravý pôžitok príjemne ľahkých a očarujúcich kvetinových vôní teraz aj v sprche so sprchovacími gélmi Radox Relax a Radox Radiant, ktoré prinášajú zaujímavé kombinácie fantastických vôní a zaujímavých prísad. Všetky milovníčky kvetinových vôní si navyše môžu vybrať medzi variantom gélového či krémového zloženia.

Krémový sprchovací gél Radox Radiant doslova rozžiari vaše telo a myseľ

Okúzľuje vás vôňa magnólie, ktorá je symbolom čistoty a ženskej krásy? Jej zmyselná vôňa v kombinácii s krémovou konzistenciou, ktorú v sebe spája sprchovací gél Radox Radiant vás doslova očarí. Prebuďte svoje zmysly a premeňte každodennú rutinu na ozajstný zážitok zo sprchovania. Vďaka krémovému zloženiu s bohatou penou vám bude vaša pokožka pripadať hebká a vláčna a vy sa budete cítiť priam výnimočne.

Doslova odzbrojujúca relaxácia s dámskym sprchovacím gélom Radox Relax

Máte za sebou náročný deň, po ktorom si potrebujete oddýchnuť? Rozmaznávajte svoje telo i myseľ netradičným spojením vône levandule a vodného lekna, ktoré vám dodá príjemný pocit pohody a dokonalého uvoľnenia. So sprchovacím gélom Radox Relax zabudnete na všetok stres a po sprche sa budete cítiť ako znovuzrodená.

Súťaž! Radox a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž o sprchovací gél Radox, pre troch z vás čaká darček. Súťažná otázka: Aké vône obsahuje Radox Relax a Radox Radiant? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 20. októbra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.