Mega zásah do čierneho s riasenkou DERMACOL MEGA LASHES

Riasenka Dermacol - www.modernysvet.skNová riasenka Dermacol Mega Lashes sa stala zásahom do čierneho aj pre Gabrielu Soukalovú, olympijskú medailistku v biatlone. Dodáva jej riasam mega objem s panoramatickým efektom, nádherne ich vykreslí a rozčeše. Po výraznom a zmyselnom pohľade netúži len Gabriela, ale každá žena, pre ktorú je riasenka základným prvkom líčenia.

S novou riasenkou DERMACOL MEGA LASHES už nebudete potrebovať umelé riasy, aby ste dosiahli ich panoramatický vzhľad! Riasenka Dermacol Mega Lashes dodá vašim riasam mega objem s panoramatickým efektom, nádherne ich vykreslí a rozčeše. Obsahuje intenzívne čierne pigmenty, ktoré doprajú vašim riasam výraznú farbu. Jemná krémová textúra nevytvára hrudky, je extra odolná a perfektne priľnavá. Vďaka tomu obalí každú riasu jednotlivo a dodá jej plnosť. Prírodné vosky a špeciálne látky riasy krásne tvarujú a dodávajú im hustotu. K dokonalému výslednému efektu prispieva aj objemová kefka, ktorá nanesie optimálne množstvo farby a riasy precízne oddelí.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.