Oceňovaný režisér Christopher Nolan prichádza s ďalším prelomovým filmom – Interstellar

Interstellar - www.modernysvet.skNáš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.

Oceňovaný režisér Christopher Nolan (“The Dark Knight”, “Inception”) prichádza s ďalším prelomovým filmom. Vo filme Interstellar si zahrali držiteľ Oscara Matthew McConaughey (“Dallas Buyers Club”), držiteľka Oscara Anne Hathaway (“Les Miserables”), nominantka na Oscara Jessica Chastain (“Zero Dark Thirty”), Bill Irwin (“Rachel Getting Married”), držiteľka Oscara Ellen Burstyn (“Alice Doesn’t Live Here Anymore”), a držiteľ Oscara Michael Caine (“The Cider House Rules”). Medzi hlavnými predstaviteľmi uvidíme aj ďalšie známe mená – nebudú chýbať Wes Bentley, Casey Affleck, David Gyasi, Mackenzie Foy a Topher Grace.

Scenár k filmu v réžii Christophera Nolana napísali Jonathan Nolan a Christopher Nolan. Emma Thomas, Christopher Nolan a Lynda Obst boli producentmi filmu, pričom Jordan Goldberg, Jake Myers, Kip Thorne a Thomas Tull pracovali na postoch výkonných producentov.

V kreatívnom štábe pracovali kameraman Hoyte Van Hoytema (“Her”), architekt nominovaný na Oscara Nathan Crowley (“The Dark Knight”), strihač nominovaný na Oscara Lee Smith (“The Dark Knight”) a kostýmová výtvarníčka nominovaná na Oscara Mary Zophres (“True Grit”). Hudbu zložil držiteľ Oscara Hans Zimmer (trilógia “The Dark Knight”, “The Lion King”).

Warner Bros. Pictures a Paramount Pictures uvádzajú v spolupráci s Legendary Pictures a Syncopy/Lynda Obsat Productions film Christophera Nolana, “Interstellar.” Film “Interstellar” bude v kinách na celom svete od 7. novembra 2014. Na Slovensku film uvedie distribučná spoločnosť Continental film už 6. novembra 2014.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.