Rimmel London predstavuje novú riasenku Wonder’full s arganovým olejom

Rimmel - www.modernysvet.skVýzva pre všetky tajné agentky krásy. Tvoja misia krásy, pokiaľ sa ju rozhodneš prijať, a odhaliť plné, hladké, objemné riasy – jednu po druhej. Ozbrojené sa s novou riasenkou Wonder’full s arganovým olejom od Rimmel London a totálnej úspech je zaručený!

Predstavujeme Wonder’full, vôbec prvú riasenku od Rimmel London s arganovým olejom z Maroka. Táto priekopnícka must-have riasenka s arganovým olejom sa teraz stane tvojou novou tajnou zbraňou k vytvoreniu perfektne plných, hebkých a objemných rias bez zlepenia. Vďaka Wonder’full   sú riasy vyhladené, zvýraznené a bez pocitu zaťaženia – tvoj bezva parťák!

Zloženie, ktoré tvoje riasy budú milovať

Unikátne zloženie riasenky Wonder’full s arganovým olejom okamžite priľne k riasam a veľmi rýchlo zaschne. Tie sa cíti neuveriteľne ľahké, mäkké a pružné.

Husté riasy odhalené

Výnimočné a pútavé riasy si teraz s riasenkou Wonder’full, ktorá sa pýši novou generáciou ultra pružného kefky, vykúzliš bez najmenšej námahy. Pozri sa, ako super mäkké a pružné štetinky ľahko objímu a obalia každú jednotlivú riasu, dokonale ich oddelia od korienkov až ku končekom. Vsaď na krásny objem a zvýrazni svoje riasy jediným jednoduchým ťahom – bez zlepenia. Každá riasa je viditeľná, dokonca aj tie, ktoré si si predtým nevšimla.

Vytúžený produkt

Budeš túžiť po úžasne provokatívnym looku – výrazné metalické bronzové balenia vyžaruje príťažlivé čaro.  Cool zatočený dizajn zachytávajúci svetlo odkazuje na formulu s arganovým olejom. Štýlový dizajnérsky vzhľad je pozdvihnutý výraznou čiernou grafikou s charakteristickým logom značky Rimmel London a korunkou embosovanou na uzáveru. Naozaj elegantné a chic!

Nebezpečné krásna Georgia

Jej meno je Jagger, Georgia May Jagger. Každá žena sa bude chcieť inšpirovať riasami nádhernej Georgia May Jagger, ktorá štartuje tlačovú a televíznu kampaň na riasenku Wonder’full s arganovým olejom od Rimmel London. Nasleduj tajnú agentku Georgiu, ako nebezpečne hladko uniká Londýnom vďaka svojej tajnej zbrani Wonder’full, s ktorou si vytvorí dokonale plné, mäkké, objemné riasy bez zlepenia.

Nádherné riasy sa stanú tvojou povinnosťou. Odhaľ krásne plný objem rias s novou riasenkou Wonder’full s arganovým olejom od Rimmel London. Get the London look.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.