Vankúše oživia váš domov

Sú teplom domova, mäkké, malé, veľké, vzorované, jednoduché, u niekoho veľa u iného málo. Vankúše dokážu v okamihu zmeniť atmosféru v obývačke, spálni i detskej izbe. Dotvárajú priestor, presne ako dobré korenie dochucuje jedlo. F&F Home to vie a preto má v zásobe desiatky rôznorodých mäkkých i štýlových spoločníkov.

F&F vankúše - www.modernysvet.skSú teplom domova, mäkké, malé, veľké, vzorované, jednoduché, u niekoho veľa u iného málo. Vankúše dokážu v okamihu zmeniť atmosféru v obývačke, spálni i detskej izbe. Dotvárajú priestor, presne ako dobré korenie dochucuje jedlo. F&F Home to vie a preto má v zásobe desiatky rôznorodých mäkkých i štýlových spoločníkov.

F&F vankúš zvierací vzor - www.modernysvet.skZvieracie vzory a metalické tóny

Línia F&F Home Midas Touch kombinuje lesk a zvieracie motívy. Elegantná “zebra” sa túli k zlatému flitrovanému skvostu a hneď vedľa sa vypína leopard. Mix metalických odleskov a inšpirácií zo zvieracej ríše pôsobí elegantne a luxusne zároveň.

Farby

F&F oranžový vankúš - www.modernysvet.skMeniť celú domácnosť s každým ročným obdobím je nemožné. Stačí ak sa zmení len niekoľko detailov a výsledok je neuveriteľný. Farebné vankúše prežiaria priestor. Je ľahké ich po pár mesiacoch zmeniť za iné alebo ich ľubovoľne kombinovať a hrať sa s farbami.

Rajská záhrada                        

Exotiku prenáša F&F Home vďaka línii China Girl z ďalekého Hong- Kongu do domácnosti. Tóny sýtej ružovej, tyrkysovej i žltej a florálne vzory zmenia obývačku či spáleň na každodenné spa, kde je relax povinný.

Škótsky vidiek

Urobiť si v domácnosti škótsku pohodu je možné vďaka línii F&F Home Croft. Tartanový vzor na vankúšoch v kombinácii zelenej, červenej a krémovej zútulní nielen chalupu či horskú chatu. Vítať doma na gauči môže aj poslušný Jack Russel teriér na károvanom podklade. Už si len predstavit oheň v krbe, sneženie za oknami a vidiecka romantika je dokonalá.

RADOSŤ BÝVAŤ S F&F HOME!

Inšpirujte sa na www.F–F.com

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.